Çukur Hayranları Öfkeden Deliye Döndü! İzleyicler Show TV’yi Bastı, Stüdyolara Gitti! Beklenmedik Bir Şekilde Yayından Kaldırıldı! Dizi Bitti…

Show TV ekranlarının en sevilen dizilerden birisi olan Çukur yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Uzun yıllardır ekranlarda yerini alan yapımlardan birisi olan Çukur’dan kızdıran haber verildi. Kısa sürede yaşanan çarpıcı gelişme üzerine Çukur izleyeni büyük tepki gösterdi, resmen çılgına döndü. Yaşanan olay üzerine gelen tepkilerin ardından Show TV stüdyolarına gittiğini açıklayan birçok sosyal medya kullanıcısı oldu.

Yeni Bölüm Yok!

Show TV ekranlarının en sevilen dizilerden birisi olan Çukur yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatına başarılı bir şekilde devam eden ve önümüzdeki birkaç bölüm içerisinde final yapacak olan Çukur dizisi için son 3 bölüm kaldı. Fakat diziyle ortaya çıkan son dakika haberi herkesi şoka soktu. Milyonlaca Çukur izleyicisi öfkeden deliye döndü. Son zamanlara bakıldığında sürekli olarak yaşanan ayrılıklar üzerine gündemden düşmeye Çukur dizisi yavaş yavaş sona doğru yaklaştığı görülüyor. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan 3 bölümün sonunda ekranlara veda edecek olan Çukur dizisi geçtiğimiz günlerde 128. bölümüyle televizyon ekranlarında yer almıştı. Büyük ve geniş oyuncu kadrosuyla milyonları ekran başına kilitlemeyi başaran Çukur için Show TV’nin aldığı yeni karar izleyicileri çileden çıkardı.

Show TV ekranlarında normal şartlar altında her pazartesi günü ekranlara gelen Çukur dizisinin önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan 129. bölümünün 17 Mayıs Pazartesi günü ekranlara gelmeyeceği açıklandı. Show TV’nin yayın akışında görülmeyen Çukur dizisi 17 Mayıs tarihinde ekranlarda yer almayacak. Çukur dizisinin yerine 17 Mayıs Pazartesi akşamı Öldürme Arzusu ve Gizli Kod isimli iki film ekranlarda yer alacak. Çukur’un yeni bölümü ise 24 Mayıs Pazartesi 20.00’de Show TV’de olacak. Dizi 7 Haziran’da ise 131. bölümüyle final yapacak.

Çukur Ekranlara Veda Ediyor!

Çukur dizisinin zaten final yapmasından dolayı üzüntü duyan izleyenler, son bölümlerin de bu şekilde ertelenmesi karşısında resmen delirdi. Sosyal medyada Show TV’ye büyük tepki gösteren izleyenlerden birkaç tanesi, stüdyoya gittiğini, birkaç tanesi ise gideceğini söyledi. Çukur’da her an ayrı bir heyecan yaşanırken izleyenler bu heyecana ortak oluyor. Bir dönemler en çok izlenen dizi olan, tişörtleri, kalemleri, defterleri ve daha birçok baskılı ürünü çıkan Çukur; şuanda tozlu raflara kaldırılmak için hazırlanıyor.

Finale Doğru Adım Adım!

Öte yandan Çukur dizisinde son olarak, Cumali’nin ipliği pazara çıktı. Cumali’nin öldürdüğü Karaca ve Celasun için cenaze töreni yapıldı. Çukurlular genç yaşta kaybettikleri Karaca ve Celasun’u sonsuzluğa uğurladılar. Amcanın gerçek yüzünün ortaya çıkmasıyla birlikte daha önce amca için çalışan Çukur’un gençleri yeniden Koçovalı kardeşlerin yanında yer aldı. Cumali, Ayşe’nin sarf ettiği ağır sözlerden sonra daha fazla bekleyemeyeceğini söyleyerek Akın, Metin ve Meke’yi de yanına alarak amcaya saldırmak üzere yola çıktı. Kahvenin önünde yolunu kesen gençler katılmak istediklerini söyleseler de Cumali yardımlarını istemedi. Show TV ekranlarının yıldız programlarından olan ve son zamanlarda final yapma hazırlığında olduğu bilinen Çukur dizisi, 3 bölüm sonra ekranlardan ayrılacak. Fakat diziyle ilgili ortaya çıkan o haber herkesi şoka soktu, birçok Çukur hayranını resmen delirtti!