Çukur Dizisinin Başrolü Aras Bulut İynemli Şoke Etti! Çukur’un Yamaç’ı Hakkında Ağızları Açık Bırakan Geçmişi! Meğer O İşi Yapıyormuş!

Show TV ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Çukur dizisi yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Çukur dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Aras Bulut İynemli başarılı oyunculuğuyla ve karizmasıyla ön plana çıkmayı başarıyor. Yakın zamanda final verecek olan Çukur dizisi Yamaç karakterine veda edecek. Dizinin final arifesinde ise Aras Bulut İynemli hakkında öyle bir gerçek ortaya çıktı ki duyanlar duyduklarına inanamadı.

Çukur’un Yamacı Hakkında Gerçekler!

Ekranlarda günümüze kadar olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki, İçerde gibi birçok baş yapıtta yer almayı başaran Aras Bulut İynemli sergilediği oyunculuğuyla milyonların dikkatini üzerinde toplamayı başarıyor. Daha sonrasında ise Çukur dizisinde yer alan Aras Bulut İynemli, Türk televizyon tarihinin en sevilen isimlerinden birisi olamayı başardı. Bu başarısının yanı sıra hakkında çıkan iş gerçeği milyonları şoke etmeyi başardı.

Show TV ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Çukur dizisinde Yamaç karakterini canlandıran başarılı oyuncu milyonlarca izleyicinin adeta aklına kazındı. Geçtiğimiz zamanlarda Türkiye’nin en ünlü ve en sevilen oyuncusu olmayı başaran Aras Bulut İynemli yer aldığı dizinin finale doğru gitmesine karşılık olarak hayat verdiği Yamaç karakterine veda hazırlıklarını şimdiden başlattı. Şimdiden Aras Bulut İynemli’nin Çukur dizisinden sonra ne yapacağı büyük bir merakla beklenirken; hakkında ortaya çıkan iş gerçeği bugün sosyal medyayı salladı! İşte onun işi…

Şaşkınlık Verici Gerçekler!

Aras Bulut İynemli, özel hayatıyla dikkat çekmeyi başarırken; uzun bir süredir Bilge Önal ile aşkıyla magazin gündemine gelmeye devam ediyor. Aras Bulut İynemli’nin ise oyunculuk dışında mesleğini duyanlar oldukça şaşırıyor. Çünkü oyunculuktan olabildiği kadar bağımsız bir mesleğe sahip. Oyunculuk performansıyla takdir toplayan İynemli’nin aslında Uçak Mühendisi olduğu ortaya çıktı. Hem de İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Mezunu olduğu öğrenildi. Bilmeyen hayranları bile bu durum karşısında şaştı kaldı!

Aras’ın Gerçek Mesleği!

Geçtiğimiz zamanlarda birçok dizide yer alan Aras Bulut İynemli hakkındaki gerçekler adeta şoke etti. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde yaktığı evle dikkat çeken; devamında uzun bir aradan sonra İçerde dizisine transfer edilen ve bu dizide dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Aras Bulut İynemli’nin uçak mühendisi olması, hiç beklenmeyen bir şey olarak yorumlandı.