Çukur Dizisine Yeni Katılan Oyuncular Kimler

Özellikle mafya benzeri ve sokak hayatını anlatan türlerde yer alan en önemli Türk dizilerinden bir tanesi de Çukur dizisidir. Çukur dizisi 2017-2018 sezonunda aktif yayın hayatına başlamıştır. Usta oyuncular ile hazırlanan bu dizi Ay Yapım ekibinin üstlenmiş olduğu bir Türk yapımı dizidir. Özellikle sürekli olarak yeni oyuncu alımı ile daha da heyecanlı bölümlerini seyircileri ile buluşturan çukur dizisinde 2019 sezonunda da acaba Çukur dizisine yeni katılan oyuncular kimler diye merak edilmektedir. Diziye 2019-2020 sezonunda Damla Sönmez (Efsun), Ayça Ayşin Turan, Burak Dadak, Cihangir Ceylan, Feridun Bozdeveci gibi isimler katılmıştır ve katılımlar daha da devam etmektedir. Yeni sezonunda da efsanevi bir kadro ile seyircileriyle buluşmaya çıkacaktır.

Çukur Dizisindeki Başrol Oyuncuları

Bir de tabi ki Çukur dizisine tat veren, olmazsa olmaz denilebilecek ve renkli bir görünüm katan başrol oyuncularından söz etmek gerekir. Çukur dizisindeki başrol oyuncuları arasında öncelikli olarak Aras Bulut İynemli’yi saymak gerekir. Koçovalı ailesini en küçük oğlunu temsil etmektedir. İdris Koçovalı rolünü canlandıran Ercan Kesal ise Koçovalı ailesinin en büyük ferdi yani babasıdır. Koçocalı ailesinin annesini ise Sultan Koçovalı rolü ile Perihan Savaş oynamaktadır. Vartolu Saadettin rolü ile efsanevi bir isim oluşturmuş olan Erkan Kolçak Köstendil ise yine Çukur dizisi başrol oyuncuları arasında yer almaktadır. Bunların haricinde Selim Koçovalı rolünde Öner Erkan, Aliço rolünde Rıza Kocaoğlu gibi isimler de başrol oyuncular arasındadır. Cumali Koçovalı olarak bilinen Necip Memili de başrol oyuncuları arasında yer almaktadır ve diziye Koçovalı ailesinin en büyük oğlu olarak 34. bölümde giriş yapmıştır.

Çukur Dizisinde Yeni Sezon Beklentileri

Çukur dizisinin yeni sezonu açısından beklentilerin de aslında çok yüksek olduğundan söz etmek gerekir. Show TV’nin reyting rekorları kıran ve yeni sezonda da gerek kanal içinde gerek ise uluslararası rekabette reyting rekorları kırmaya devam edecek olan Çukur dizisinin yeni sezona başlangıcı ise net bir tarih ile bilinmezken tahminler Eylül ayının ortalarını ya da sonlarını gösteriyor. 3.sezon ile diziye devam edilecek olmakla birlikte Çukur dizisinde yeni sezon beklentileri özellikle 2.sezonun son bölümü olan 67.bölümdeki yaşananlar ile daha da artış göstermiş durumdadır. Akın Koçovalı bu bölümde cezaevinden çıkmıştı ve Yamaç’ın son sözüyle savaş başlangıç göstermişti. Yeni sezonda daha atraksiyonlu savaş sahneleri ile beklentiler Çukur dizisinde üst düzeydedir diyebilmek de mümkündür.

Tavsiye edilen içerikler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir