Çukur Dizisinde Yürek Burkan Sahneler Yer aldı! Cumali Vartolu’yu Kucakladı, Göz Yaşları Şimdiden Sular Seller Oldu! Neler Oluyor?

Show TV ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden birisi olan Çukur dizisi yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Her hafta pazartesi akşamları yayınlanan yeni bölümüyle milyonların dikkatini üzerinde toplamayı başaran fenomen dizi finale doğru adım adım ilerliyor. Bu akşam ekranlara gelecek olan 128. bölümünde izleyicileri şaşırtacak sahneler bekleniyor. Dizinin final yapmasına ise sayılı bölümler kaldı.

Çukur’da Duygusal Anlar!

Show TV ekranlarının sevilen dizilerinden birisi olan Çukur dizisi yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta Pazartesi akşamları yayınlanan fenomen dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde yas tutan Vartolu’yu Yamaç ve Cumali Yalnız Bırakmıyor. Üç Koçovalı kardeşlerin tekrardan bir araya gelmesi izleyicilerin heyecanını ikiye katlarken muhteşem üçlünün Amca ile aralarında neler yaşanacağı ise merak konusu olmaya başladı.

Öte yandan Karaca ve Celasun’un başına gelenleri öğrenen Çukur yasa boğuluyor. Koçovalılar bir kez daha ölüm acısı yaşarken geçmişin hesapları tek tek kapanmaya başlıyor, herkes hatalarıyla yüzleşiyor. Koçovalılar ve Çukur yeniden aile olmanın sınavını verirken; Amca kendini kurtarmak için planını devreye sokacak. Kenetlenen Koçovalı kardeşler, Amca’dan intikamlarını almak için harekete geçecek. Yaşanan aksiyon dolu anlar nefesleri keserken, Amca ile Koçovalılar arasındaki büyük hesaplaşmanın sonucu merakla beklenecek.

Sosyal Medya Hüzne Boğuldu!

Dizinin yayınlanan son bölüm fragmanında sahnelenen duygusal anlar belli ki izleyicileri göz yaşına boğacak. Özellikle de Vartolu’nun Cumali’ye sarıldığı anlar. Fragmanda gösterilen birkaç saniyelik sahne, daha dizi yayınlanmadan izleyicileri ağlattı bile.Bir izleyici “Lütfen ne kadar güzel! Gözlerime inanamıyorum, Cumali kardeşi Vartolu’ya sarılıyor, sade ve tamamen güzel” sözleriyle sahnenin güzelliğine dikkat çekti.Gözyaşlarını tutamadığını söyleyen bir başka izleyici ise “Ya Cumali Salih’e sarılınca gözlerim doldu. Bu anı bekledim. Salih’i bir tek kişi toparlayabilir o da Cumali demiştim.” diye yazdı.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Ekranların sevilen dizisi Çukur ana konusunun yanı sıra büyük ve başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Damla Sönmez, Burak Dakak, Hare Sürel, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüm hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz!