Çukur Dizisinde Vartolu Geri Döndü! Yamaç ve Vartolu Adeta Rest Çektiler! Ecel Terlerini Öyle Bir Döktü ki, Seyircilerin İçi Titredi!

Show TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri haline gelen başarılı yapımın dün akşam ekranlara son bölümü geldi. Ekranlara gelen son bölümde ise Karaca ve Celasun’un yan yana gömülmüş haldeki mezarları bulundu. Diziye haftalar önce veda eden isimlerin acısı dün akşam yayınlanan 4. Sezonun 36. Bölümünde yaşandı. Vartolu ve Yamaç’ın Amca’ya resti ise Amca’nın sağ kolu olan Nedim’in ceza almasına neden oldu.

Vartolu, Nedim’i Ele Geçirdi!

Show TV ekranlarının sevilen dizilerinden birisi olan Çukur yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatına başarılı bir şekilde devam eden Çukur dizisi ana konusunun yanı sıra geniş ve başarılı oyunculardan oluşan kadrosuyla da dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Her yeni bölümüyle farklı bir olaya damgasını vuran fenomen dizinin başrollerin de Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Damla Sönmez, Burak Dakak gibi birbirinden başarılı isimlerin kadrosunda yer aldığı Çukur dizisi her bölümünde fırtına gibi esmeye devam ediyor.

Sevilerek izlenen dizi yaklaşık olarak 3 yıldır ekranlara geliyordu. Bu yıl ise Show TV artık Çukur’un fişini çekti. Son 4 bölümü kalan başarılı dizide ise Amca’nın yaptıkları tek tek ortaya çıktı. Vartolu en sonunda Amca’nın ailesine zarar verdiğini gördü ve intikam almak için Yamaç’la birlikte bir oyun kurdular. Nedim’i ellerine düşüren Vartolu, onu bir depoya götürerek bağladılar. Eninde sonunda oradan kaçacaklarını bildikleri için ellerindeki çakıyı da yere bıraktılar.

Vartolu’nun Gözü Karardı!

Ekranların sevilen dizisi her hafta pazartesi akşamları yayınlanan yeni bölümüyle milyonları ekran başına toplamayı başarıyor. Her bölümünde büyük bir heyecan yaşayan dizide Amca’nın oyunları ortaya sonunda çıktı. Vartolu’nun kendisine zarar vereceğini bilen Amca ise Çukur’u terk ederek kaçtı. Vartolu’nun eline düşen Nedim ise içleri titretti. Vartolu gözünü kararttı ve Nedim’in sonunu getirdi. Elindeki çakısıyla Nedim’in göğsünde yara izi açarken; “Eee, sende bir karar ver. O mu öldürecek seni yoksa ben mi?” sözlerini dile getirdi.

Vartolu Daha Fazla Dayanamadı!

O sahneler izleyenler ise “Vartolu’nun gözü dönünce bende çok korkuyorum” sözlerini dile getirdi. Sevilen karakterlerden biri olan Vartolu’nun çakıyı yere bırakması ise Nedim’in kaçmasını sağladı. Nedim’i kaçırarak Amca’nın yerini öğrenmeyi planlayan Yamaç ve Vartolu dikkatleri üzerine çekti. Nedim en sonunda kaçtı ve Amca’nın yanına gitti. Son anda Amca’yı kaçarken bulan Vartolu ve Yamaç ise çılgına döndü. Nedim ise “Geri gelecek ve sizi yok edecek” sözlerini dile getirince Vartolu daha fazla dayanamadı ve kafasına sıktı. Sizler Çukur’un son bölümü hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayınız!