Çukur Dizisinde Sevindiren Gelişme! Finale Giderken Buda Oldu

Show TV’de ekranlara gelen, Ay Yapım imzalı ünlü dizi Çukur ‘un yeni bölümünden 2. tanıtım fragmanı yayınlandı. Yamaç ve Efsun’un düğününden eğlenceli anların olduğu çiftin mutluluğu her hallerinden belli yüzleri gülüyor. Amca’nın yeni planı merak uyandırıyor. Şahram’ın gelişi dizide büyük yankı yapıyor.

Mahalleye düzenlenen büyük saldırı nefesleri kesmiş durumda. Koçovalılar ile Şahram’ın göz göze geldiklerinde neler olacağı merak ediliyor. Senaryosunun Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur ‘un kadrosunda yer alan oyuncular oldukça deneyimli ve muhteşem performansları ile aldıkları rolleri en güzel  biçimde ekrana taşıyorlar.

Çukur ‘un Kadrosunda Yer Alan İsimler

Dizinin kadrosunda Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Müfit Kayacan, Erkan Kolçak Köstendil, Hare Sürel, Burak Dadak, Damla Sönmez, Necip Memili, Rıza Kocaoğlu, Mustafa Kırantepe, Cem Uslu, Aytaç Uşun, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Ferit Kaya gibi başarıları üstün ve güçlü bir kadro ile devam ediyor. Çukur’un sabırsızlıkla ve heyecanla beklenen yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de izleyicileri ile buluşmayı bekliyor.

Çukur ‘da Bir Önceki Bölümde Neler Oldu?

Karaca ve Celasun’un Amca tarafından katledildiği açığa çıkınca, Çukur ‘da kaçınılmaz savaş başladı. Koçovalı kardeşler tekrar beraber hareket ederek, Amca’nın peşine düştü. Yamaç ve peşindekilerden kurtulmak isteyen Nedim, kendisini yem olarak kullanarak Amca’nın güvenli bir eve geçme olanağı sağladı. Koçovalılar’da yakaladıkları Nedim’i bilerek kaçmasına müsaade ettiler. Böylelikle Nedim onları bilmeden Amca’ya ulaştırmış oldu.

Aksiyon dolu dakikaların soluksuz izlendiği bu bölümde final sahnesi herkesi şok etmeye yetti. Cumali Amca, bir helikopter ile kaçmayı başarır, gerisinde kalan Nedim’i Vartolu öldürür. Amca’yı elinden kaçıran Yamaç ”Biz bitti demeden bitmez ” ifadesi, Koçovalı kardeşlerin intikamlarından almadan vazgeçmeyeceğini gösterirken olacak olan büyük hesaplaşma şimdiden sabırsızlık içinde bekleniyor.