Çukur Dizisinde Final Çanları Çalıyor! Final Tarihi Kesinleşti, İzleyiciler Tepki Gösterdi! Neler Oluyor?

Show TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Çukur’un kısa bir süre önce ekranlara tamamen veda edeceği duyurulmuş fakat ne zaman final yapacağına dair herhangi bir açıklama gelmemişti. Bu akşam ekranlara gelen bölümün hemen ardından ise dizinin veda etmesine sadece sayılı bir zaman kaldı. Peki, başarılı dizi ne zaman final yapacak?

Kesin Final Tarihi…

Show TV ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Çukur dizisi yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatına başarılı bir şekilde giriş yapan dizi ana konusunun yanı sıra büyük ve başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerinde topladığı görülüyor. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Necip Memilli, Erkan Kolçak Köstendil, Damla Sönmez ve Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı dizi, her bölümünde seyirciye farklı bir heyecan yaşatıyordu. Yayın hayatına 3 yıl önce başlayan dizi, birçok projede yer almış ve sevenlerine hatıralar bırakmıştı. En son ise “Doğa Nefes Alsın” isimli bir projede bulunarak, Çukur ormanını kuracaklarını açıkladılar.

Diziden ayrılan Kubilay Aka, Ece Yaşar, Genco Özok ve Kadir Çermik ise sevenlerine acı bir şekilde veda etmişti. Amca tarafından öldürülen isimler, sevenlerinin gözyaşlarına neden olmuştu. Dizinin ise Mayıs ayının sonunda final yapacağı konuşulmuş fakat dizide Aliço karakterine hayat veren Rıza Kocaoğlu, finalin Haziran ayında olacağı mesajını vermişti.

Çukur Ekranlara Veda Ediyor!

Yayınlandığı ilk bölümlerde büyük yankı uyandıran ve binlerce izleyici kitlesine hitap eden dizinin reytingleri ise oldukça iyiydi. Dizinin hikayesinin kısır döngüye girmemesi için alınan final kararı, “Her şey tadında bırakılmalı” mesajını vererek, ekranlardan ayrılacak. Peki, dizi ne zaman final yapacak?

Final Tarihi Belli Oldu!

Dizinin ekranlara gelecek olan yeni bölümünde Şahram karakteri görülürken; Yamaç ve Efsun’unda evlendiği resmen görüldü. Dizinin 14 Haziran’da ise ekranlara veda edeceği açıklandı. Son 3 bölümü kalan dizinin finalinde neler olacağı, nasıl biteceği merak ediliyor. Dizinin finaline dair birçok iddia gündeme gelse bile sonun mutlu bitmesini isteyen seyirciler birçok yorumda bulunuyor. Dizinin kemik izleyicisi ise dizinin sezon finali yapmasını istiyor fakat 14 Haziran’dan sonra ekranlara yeni bir bölüm gelmeyecek. Sadece sayılı günlerin kalması ise sevenlerinin canını sıkmasına yetiyor. Sizce Çukur dizisi final yapmayı hak ediyor mu?