Çok Güzel Hareketler 2 eğlenceli yasak belgeseli çok izlendi! Gülmeye doyacaksınız

Kanal d ekranlarında her hafta pazar akşamları yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2 izleyiciye kahkahalar attıracak yeni bölümüyle çok konuşulacak. Çok Güzel Hareketler 2 seyirciyi eğlenceli ve keyifli yasak belgeseli ile çok güldürecek. Komedi programları arasında birinci sırada yer alan ve eğlenceli anların yaşanmasını sağlayan program izleyiciyi ekran başına kilitleyecek.

Her hafta yayınlanan programın bu hafta ki bölümü seyirciyi bir hayli güldürecek. Yeni bölümde yayınlanacak olan Yasak Belgeseli keyifli anların yaşanmasını sağlayacak.

Yasak Belgeseli Geliyor

Kanal D ekranlarında her hafta pazar günü akşamları yayınlanmakta olan ve komedi programı kategorisinde yer alan Çok Güzel Hareketler 2’de “Yasak Belgeseli” hem çok konuşulacak hem de seyirciyi çok güldürecek. Yeni bölüm ve Yasak Belgeseli konulu içerik 16 Mayıs Pazar günü akşamı seyirci ile buluşacak. Yasak Belgeseli konulu parodi izleyiciler tarafından merak içerisinde beklenirken bu program 16 Mayıs Pazar akşamı yayınlanacak.

Güçlü oyuncuların yer aldığı program izleyicilerin eğlenceli anlar yaşamasına sahne olacak. Yaşanan pandemi sürecini konu olarak ele alan programda yasaklara uymayanların sergilediği tavırlar eğlenceli bir şekilde izleyiciye yansıtılacak.

Yılmaz Erdoğan ve Ekibi Çok Güldürecek

Genel sanat yönetmenliğini ve aynı zamanda yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını ise BKM’nin üstlendiği Çok Güzel Hareketler 2, yepyeni ve dikkat çekici bölümüyle Pazar günü akşamları ekrana geliyor. Çok Güzel Hareketler 2’de bu hafta pazar günü yine çok eğlenceli ve yüzlerde gülümsemeyi sağlayan yeni bir belgesel kuşağı ekranda olacak.