Camdaki Kız Dizisindeki Yalının Fiyatı “Yok Artık” Dedirtti! O Yalı Kime Komşu Çıktı, Çok Şaşıracaksınız! Dizi Nerede Çekiliyor?

Kanal D’nin fenomen yapımı haline gelen Camdaki Kız, konusu, oyunculuk performansları ve diğer detaylarıyla gündemde kalmaya devam ediyor. Ekranlara iddialı bir giriş yapan Camdaki Kız, ilginç ve gerçek bir yaşam öyküsünü konu alıyor. Nalan’ın zorlu ve dram dolu hayatının anlatıldığı Camdaki Kız dizisinin her bir detayı ise izleyicisinin ilgisini çekiyor. Ev sahnelerinin çekildiği yalının nerede ve kimin olduğunu merak eden izleyiciler, konuyla ilgili araştırmalar yapıyor. İşte detaylar…

Nalan’ın Yalısı Gündem Oldu!

Kanal D’nin çiçeği burnunda dizisi seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Dizi piyasasına bomba gibi bir giriş yapan Camdaki Kız, konusu ve oyunculuk performanslarıyla adından sıkça söz ettiriyor. Dizinin çekildiği mekanla da sıkça gündeme gelen Camdaki Kız, ev sahnelerinde kullanan yalının nerede olduğunu da merak ettiriyor. Manzarasıyla izleyicisini büyülemeyi başaran Camdaki Kız yalısının fiyatı ise dudakları uçuklatıyor. İzleyicinin en çok merak ettiği çekim olanı olan yalı hakkındaki araştırmalar her gün biraz daha artıyor.

Kanal D Camdaki Kız Dizisi Nerede Çekiliyor? Camdaki Kız Nalan’ın Evi Nerede? Kanal D’nin yeni gözdesi Camdaki Kız, seyircisinin karşısına yeni bölümleriyle çıkmaya devam ediyor. Nalan’ın dram dolu hayatını konu alan dizinin nerede çekildiği ise izleyenlerinin gündemleri arasında yer alıyor. İstanbul’un birkaç farklı noktasında çekildiği bilinen Camdaki Kız dizisinin en çok merak edilen mekanı ise Nalan’ın yalısı olarak öne çıkıyor.

Dizi Nerede Çekiliyor?

Dizinin fragmanında Nalan’ın cam bir fanus içerisinde görülen sahnenin İstanbul Taksim İstiklal Caddesi’nde çekildiği ortaya çıkmıştı. Bunun ardından dizinin çekim alanlarını merak eden izleyiciler, dizinin nerede çekildiğini araştırmaya başladı. İstanbul’un farklı semtlerinde çekilen dizide en çok dikkatleri üzerine çeken mekan ise Nalan’ın yalısı oldu.

Dudak Uçuklatan Rakamlar!

Camdaki Kız dizisinin başrol karakteri olan Nalan’ın yalısı seyircinin gündeminden bir türlü düşmüyor. Manzarasıyla izleyenleri büyüleyen yalının nerede olduğu merak ediliyor. Dizinin bir sahnesinde de geçen yalı muhabbetinden anlaşıldığı üzere Nalan’ın yalısı İstanbul Beykoz Kanlıca’da bulunuyor. Fatih Sultan Mehmet köprüsünü gören yalının kimlere komşu olduğu ise izleyenleri bir hayli şaşırtacağa benziyor. Ebru Gündeş ve Arzu Sabancı’ya komşu olduğu öğrenilen yalının, manzarası kadar komşuları da konuşuldu. Yalının fiyatını merak eden izleyiciler ise karşılaştıkları rakamla şoke oldu. İstanbul’un en güzel yerlerini kendine manzara seçen yalının fiyatının 165.000.000 Türk Lirası olduğu öğrenildi.