Camdaki Kız Dizisinde Feride Bardağo Taşırdı! Nalan’ı Eşek Sudan Gelene Kadar Dövdü, İzleyiciler Şoke Oldu! Neler Oluyor?

Kanal D ekranlarının kısa sürede en sevilen dizilerinden birisi haline gelen Camdaki Kız dizisi her Perşembe fırtına gibi esmeye devam ediyor. Bir aile dramını ele alan başarılı yapımda olanlar ise seyirciyi büyük bir şok içerisinde bırakıyor. Dizinin ekranlara gelecek olan bölümüne ait fragman ise kısa bir süre önce resmen yayınlandı.

Nalan’ın Acı Dolu Anları!

Kanal D ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi haline gelen Camdaki Kız dizisi yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Yayın hayatına başarılı bir şekilde giriş yapan dizilerden birisi olan Camdaki Kız dizisi sosyal medyada da yüksek etkileşim alıyor. Fragmanda ise Nalan’ın annesi Feride’nin sınırları aştığı görüldü. Nalan’ı evire çevire döven Feride, seyirciyi şok içerisinde bıraktı. Kızı Nalan’ın Sedat’la öpüştüğünü gören Feride, çılgına döndü. Kızının yaptığını kaldıramayan Feride ise eline aldığı tokaçla birlikte kızını banyoda çevire çevire dövdü.

Feride ise “Hepsi benim yüzümden, Sema’yı koruyamadım” sözlerini dile getirip bir aktara giriyor. Kızı için bir içecek hazırlayan Feride, Nalan’ı banyoya çağırıp, telefondan “Prens ve Prenses Öpüştü” manşetini ve öpüştükleri fotoğrafı gösteriyor. Nalan ise “Anne anlatabilirim” demesine rağmen eline aldığı tokaçla acı içinde bırakana kadar dövüyor. Peki, Nalan ne yapıyor?

Feride Deliye Döndü!

Dizide Nalan’a gösterdiği fotoğrafın ardından “Hiç utanmıyorsun değil mi? Adımın bir daha kirlenmesine izin vermem” sözlerini dile getiren Feride, bir skandala daha imzasını attı. Nalan ise “Eğer aşk denilen şey buysa ben aşık oldum” sözlerini heyecanlı bir şekilde dile getiriyor. Nalan’ın en yakın arkadaşı ise Feride’yi kışkırtacak sözlerini dile getirdi!

Tüm Dikkatleri Muzo’ya Yöneldi!

Nalan’ın arkadaşı ise “Her şeye rağmen bunu başardık! Feride teyzeye rağmen” sözlerini dile getiriyor. Nalan’ın evine ziyarete gelen Muzo ise Nalan’ın odasına giriyor. Nalan’ı bayılmak üzereyken tutan Muzo, dikkatleri üzerine çekti. Sevilen isimlerin oyunculuğunu bir kez daha konuşturduğu fragmanda dizi izleyenleri ise şok içinde kaldı. Başrollerinde birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Camdaki Kız dizisinin yeni bölümü ise Perşembe akşamı saat 20.00’da ekranlara gelecek. Feride’nin yaptıkları ise sosyal medyada büyük tepki topladı. Sizler Feride’nin Nalan’a yaptıkları hakkında neler düşünüyorsunuz?