Camdaki Kız Dizisi Konusu Nedir?

Kanal D ekranlarının 2021 yılı projelerinden biri olan Camdaki Kız dizisi büyük bir merakla takip edilmeye başlandı. Dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. Tanıtım yapıldığı andan itibaren izleyiciler dizinin konusunun ne olacağını araştırmaya başladı. İşte dizi konusuna ilişkin ipuçları…

Camdaki Kız dizisi konusu merak ediliyor. Ailesinin tek çocuğu olarak nazlı ve korunaklı yetiştirilen bir kızın hayat hikayesini anlatıyor. Okullardan başarıyla mezun olan bu kız Türkiye’nin en büyük oteller zincirinin mimari olarak çalışıyor. Birdenbire kendisini bu şirketin adlarından Sedat Koroğlu ile evlilik arifesinde buluyor. Sedat Koroğlu ile Nalan geçmişlerinde sakladıkları sırlardan uzak, mutlu ve umutlu bir birliktelik yaşamaya çalışsalar da hayatları gerçek bir karanlığa gömülüyor. Camdaki Kız dizisi sürükleyici konusu ve muhteşem performanslarıyla göz dolduran oyuncu kadrosu başarısı birleşince reyting konusunda sorun yaşamayan bir proje haline geldi.

Camdaki Kız Oyuncu Kadrosu

Dizide usta isimler yer alırken bir o kadar da genç yetenekler de bulunuyor. Camdaki Kız dizisi oyuncuları büyük bir merakla araştırılıyor. Nalân karakterini Burcu Biricik üstlenmiştir. Camdaki Kız oyuncu kadrosu Devrim Yakut, Feyyaz Şerifoğlu, Feri Baycu Güler, Hamza Yazıcı, Merve Polat, Handan Ataizi, Nur Sürer, Selma Ergeç, Tuğrul Tülek, Enes Arıkan, Tamer Levent gibi isimler yer alıyor.

Dikkat çeken karakterleri ile Camdaki Kız etkileyici performansları izleyici ile buluşturuyor. Yayınlandığı ilk andan itibaren reyting başarısını elde eden dizi güçlü bir hikaye ile yer alıyor. Dizi Gülseren Buğdaycıoğlu’nun aynı isimli kitabından uyarlama bir yapımdır. Başarılı bir senaryoya uyarlanan dizi sır dolu hikayeleri izleyici ile paylaşıyor.

Camdaki Kız Nalân (Burcu Biricik) Kimdir?

4 Mayıs 1989 tarihinde dünyaya gelen Burcu Biricik Antalya Elmalı da doğmuştur. Burcu Biricik İzmir Bornova Belediyesi Tiyatrosu’nda çalışmaya başlamış. Yaşlı Hanım’ın ziyareti, İkinin Biri, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Yedi Kocalı Hürmüz gibi çeşitli oyunlar ve kısa filmlerle adından söz ettirmiştir. Oyuncu 2006 yılında güzellik yarışmasına katılmış filminin oyuncu 2010 reklamcı Emre Yetkin ile birliktelik yaşamaya başlamış ve 30 Temmuz 2016 tarihinde Kırmızı Oda dizisi oyuncunun son projeleri arasında yer almaktadır. Kırmızı Oda’da Burcu karakteri can veren oyuncu 170 boyunda 53 kilo ve boğa burcudur.

Camdaki Kız Sedat ( Feyyaz Şerifoğlu ) Kimdir?

Camdaki Kız dizisinde oyunculuğu ile göz dolduran Feyyaz Şerifoğlu Sedat karakterine can vermektedir. 1991 Rize doğumlu olan oyuncu O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştır. “Gidene” şarkısı ile dikkat çeken oyuncu Kırmızı Oda dizisinde Can karakteri ile büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştur. Tekirdağ Çorlu’da tekstil mühendisliği mezunu olan ünlü isim Ajda Pekkan’ın sesi ile dikkat çekti uzun süre Ajda Pekkan’ın vokalistliğini yaptı. Gidene adlı ilk single çekti ve klip YouTube’da 1 milyon izlenme sayısını buldu. Camdaki kız projesi ile ekranlara gelen oyuncu bu karakter ile yoğun ilgi gördü.