Camdaki Kız Apar Topar Yayından Kaldırıldı! Seyirci Şokta! İşte Kaldırılma Nedeni

Camdaki Kız izleyenlerine büyük şok! Diziyi sevenler büyük hayal kırıklığı yaşadı. İlk bölümünden itibaren çalkantılı bir süreçten geçen dizi apar topar yayından kaldırıldı. Dizi için hayranları üzen haber geldi. Güzel giden reytingler bile etkili olmadı. Büyük şok yaşayan izleyici dizinin neden ekranlardan kaldırıldığını merak ediyor.

Büyük Şok Yaşandı. Dizi Neden Kaldırıldı?

Hikayesi ile soluk kesen ve çok beğenilen Camdaki Kız dizisi için fiş çekildi. Aniden yayından kaldırılan dizi sevenlerini çok üzdü. Perşembe günlerinin sevilen ve reyting kralı olan dizinin ilk sıralarda olmadı bile işe yaramadı. Dizi bu hafta yayınlanmayacak! Bunun nedenini araştıran ve çok üzülen hayranların tepkisi büyüyor.

Dizi senaryosu gereği yayından kaldırılacak. Dizinin yazarının, hastalarının özel yaşamlarını anlatması dizinin fişini çekti. Bu nedenle artık yayınlanmayacak olan dizi çok beğenilmişti. Kitaptan uyarlanan dizi kitaba göre ilerliyordu. Fakat özel hayatın gizliliği ihlali dizinin başını yaktı.

Dizi’nin Yayından Kaldırılması Kesin Mi?

 

Dizi yayından kaldırıldı fakat söylentiler bitmedi. Hayranları dizinin tekrar yayınlanması için ısrarcı olmaya devam ediyor. Dizinin seyirci ile buluşup buluşmayacağı merak konusu olurken yapımcılardan gelen habere göre dizi kesin olarak yayından kaldırıldı.

Camdaki Kız rolünü başarı ile canlandıran Burcu Biricik’in hayranları oyuncuyu tekrar ekranlarda görmekten çok mutluydu. Yaz sezonunun gelmesi ile birlikte yeni dizilerin başlaması diziyi unutturacağa benzemiyor. Dizi ekranlara döner mi bilinmiyor.

Camdaki Kız Burcu Biricik’in oyunculuğu ile farkını ortaya koydu. Başarılı oyuncuların yer aldığı dizi reytinglerde ilk sırayı aldı. Her hafta büyük ilgi ile izlendi. Dizinin hikayesi toplumdan bir örnek olduğu için çok ilgi gördü. Herkesin hayatında izler bırakacak dizi bu hafta ise yayında olmayacak.