Cam Tavanlar Dizi Fragmanına Büyük İlgi! Herkes Bu detayı Konuşuyor

Show TV’de ekranlarda yeni yerini alacak olan dizi, Ojo Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği, Bensu Soral ile Kubilay Aka’nın başrollerini paylaştığı ‘Cam Tavanlar’ın büyük merakla beklenen yeni fragmanı takipçileri ile buluştu. Büyük ilgi gören fragman izleyicilerde heyecan uyandırdı.

Cam Tavanlar çok yakında ekran macerasına başlıyor. Show TV’nin yaz sezonunda başlayacak olan dizi ekranlara damgasını vurmayı hedefliyor. Cam Tavanlar dizisinin yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Ekranlara tanıtım olarak başarılı bir giriş yapan dizi beklentileri fazlasıyla karşılayacak.

Cam Tavanlar Ne Zaman Başlıyor

 

Haziran ayında başlayacağı kesin olan dizinin başrollerde yetenekli ve deneyimli oyuncular yer alıyor. Bunlardan birisi genç kuşağın en sevilen ve beğenilen oyuncu olarak Bensu Soral’i görmekteyiz. Diğeri olarak yine sevilen ve deneyimi ile büyük hayran kitlesine sahip olan Kubilay Aka’ bulunuyor. İkilinin başrollerini paylaştığı dizi Cam Tavanlar renkli öyküsü ile takipçilerini eğlenceli bir dünyanın içine çekmeği planlıyor.

Dizi tanıtımında görüldüğü gibi hikayesinde Leyla’nın (Bensu Soral) kariyerinde şimdiki bulunduğu pozisyona ulaşmak için verdiği mücadelesinden kesitler sundu. Leyla bulunduğu yere kendi çabaları ile gelirken, sadece erkek olmasından dolayı hayatta her imkan sunulan Cem’i (Kubilay Aka) izleyenleri heyecanlandıran ikilinin rekabetinden ayrıntılar dikkat çekiyor.

Dizinin Başarılı Kadrosunda Kimler Yer Alıyor

 

Yapımcılığı Kerem Çatay ile Ömer Özgüner’in üstlendiği dizinin senaryosunu başarılı projelerde imzası olan Meriç  Acemi kaleme alırken, yönetmen olarak Fehmi Öztürk görüyoruz.

Bensu Soral, Kubilay Aka, Hatice Aslan, Utku Ateş, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar baş rolleri paylaşıyor. Ayrıca, Alper Kut, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı, Gizem Erdem, ile Cevdet Arıcılar gibi genç deneyimli ve usta isimler bir yer alıyor.