Çağatay Ulusoy Muhafız Dizisinden Ne Kadar Kazanıyor

Ülkemizde yer alan birkaç ünlü isim özellikle dizilerde oynadığı zaman o dizinin izlenme seviyesi otomatik olarak daha da artış göstermiş oluyor. İşte ülkemizde bu statüde yer alan isimlerden bir tanesi de Çağatay Ulusoy diyebilmek mümkündür. 23 Eylül 1990 doğumlu 28 yaşındaki yıldız oyuncu aslında Türk model olarak geçmektedir ancak pek çok sinema ve dizi oyunculuğu da yapmıştır. Şu anda da Muhafız dizisinde başrol oyuncuları arasında yer alan Çağatay Ulusoy hakkında bir nokta merak edilmektedir. Bu nokta Çağatay Ulusoy Muhafız dizisinden ne kadar kazanıyor acaba sorusu ile merak edilmektedir. Edinilen bilgilere göre Çağatay Ulusoy Muhafız dizisinden bölüm başına 500.000 TL gibi önemli bir miktarda para kazanıyor.

Muhafız Dizisi Konusu Nedir

Konusu açısından da çok merak edilen Muhafız dizisi özellikle yeni başlayacak olan kişiler için ilk olarak bu noktadaki araştırma ile ön plana çıkıyor. Kişiler tarafından acaba Muhafız dizisi konusu nedir diye araştırma yapan kişiler ortaya çıkabiliyor. Bu dizi hakkında yapılacak olan araştırmalara göre aslında günümüz İstanbul’u ile ilgili bir noktayı canlandırıyor. Günümüz İstanbul’unda yaşayan ve şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmaya çalışan bir adam olan Çağatay Ulusoy’un bu olay örgüsü etrafında yaşadıkları anlatılıyor.

Muhafız Dizisi Oyuncuları Kimler

Tabi ki izlemek isteyen kişiler öncelikli olarak bu dizinin içeriğini oynayan oyuncuların kimler olduğunu da araştırmak isteyebiliyorlar. Peki Muhafız dizisi oyuncuları kimler? Öncelikli olarak başrolde tabi ki Çağatay Ulusoy’un bulunduğunu belirtmek gerekir. Bunun haricinde yine başrol oyuncuları arasında Ayça Ayşin Turan ve Hazar Ergüçlü bulunuyor. Dizinin diğer oyuncu kadrosunda ise Okan Yalabık, Yurdaer Okur, Helin Kandemir, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş, Çiğdem Selışık Onat, Engin Öztürk, Burçin Terzioğlu gibi isimler yer almaktadır. Kadrosu açısından da sağlam bir ekibe sahip olan Muhafız dizisinin internet dizileri arasında oldukça önemli bir yerinin bulunduğundan da söz etmek doğru olacaktır.

Muhafız Dizisi Yeni Sezonda Hangi Kanalda

Yeni sezonu ile oldukça merakları üzerinde toplayan Muhafız dizisi hakkında yeni sezon bilgileri de açıkçası merak ediliyor. Merak edilen konu ise Muhafız dizisi yeni sezonda hangi kanalda sorusu ile ortaya çıkıyor. Bu dizi internet dizisi olarak yayınlanıyor ve Netflix kanalında bulunuyor. Yani Netflix aboneliği açarak isteyen herkes bu dizinin ilk sezonundan itibaren takip etmeye başlayabilir ve yeni sezonunu da buradan izleyebilirler.