Burcu Biricik Kariyerinin Zirvesinde… Yükselmeye Devam Ediyor! Oyuncu IMDB Listesinde En Üst Sıralara Kadar Yükseldi…

Burcu Biricik son dönemde isminden oldukça çok söz ettirdi. Hem dünyada hem de Türkiye içinde oldukça popüler seviyeye yükselen Burcu Biricik’in inanılmaz yükselişi devam ediyor…

Netflix dizisindeki karakteriyle de çok beğenilen Burcu Biricik oradaki Fatma karakteri ile oldukça adından söz ettirmişti. Güzelliği ile dikkat çeken oyuncu İMDB’de de üst sıralarda yer almayı başardı. İnternet sitesi İMDB dünyada en çok kullanılan sitelerden birisi..

Dünyaca ünlü, sinema severlerin takip ettiğimi İMDB’nin üst sıralamasına yükselen Burcu Biricik sırayı almayı başardı. Bu başarısıyla da oldukça sevindirdi. Zor karakterlere hayat veren oyuncu başarısı ile göz dolduruyor. Kırmızı oda dizisindeki Boncuk karakteri ile çok sevilen ve herkes tarafından beğenilen oyuncunun kariyeri gittikçe ilerliyor..

Gündemden düşmeyen Burcu Biricik yeni dizisiyle de oldukça beğenildi. Oynadığı her karaktere, hayat verirken rolünude başarıyla yapan Burcu Biricik, her rolde kendisini daha da geliştirmeyi başarıyor. Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız ile çok sevilen Burcu Biricik, dizideki başarısıyla gündemde..

Netflix Dizisinde Çok Başarılı Olan Oyuncu Dünyaya Açıldı… 

Dünyaca izlenen Netflix dizisinde Fatma rolüne hayat vermesi ile ünlenen Burcu Biricik, orada temizlikçi bir kadını canlandırmıştı. Temizlikçi kadın istemeden de olsa birçok kişinin ölmesine sebep olmuştu. Bu dizi oldukça rağbet görerek çok sevildi. Yapayalnız bir kadını canlandırırken çektiği zorlukları da anlatan Netflix dizisi sadece Türkiye’de değil dünyada da çok sevildi. Hapse giren Fatma karakterini oldukça zor günler beklemişti. Burcu Biricik bu dizi ile dünyaya adını duyurdu. Fatma uzun bir süre gündemden düşmeyecek gibi görünüyor… Başarılı oyuncu yeni projesiyle de ses getirdi.

Burcu Biricik kimdir ve kaç yaşında? İşte Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu  Biricik hakkında bilinmeyenler - Televizyon Haberleri