Burak Sergen’in sağlık durumuyla ilgili sevindirici haber geldi! İşte son durumu

Burak Sergen deneyimli bir tiyatro oyuncusudur. Çok sayıda dizide oynayan oyuncu seyirciler tarafından da tanınan ve beğenilen bir isim. En son dizisi Sadakatisiz’deki performansı da takip ediliyordu. Dizi bu sezonun en başarılı yapımlarından biri oldu ve seyircisini hiç kaybetmedi. Ancak Burak Sergen’le ilgili olumsuz haber ise Coronavirüs’e yakalandığı haberi idi.

Sergen Nisan ayında hastalığa yakalanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Uzun zamandan beri e entübe olarak yoğun bakımda olduğu öğrenilince de başta ailesi olmak üzere yakınları endişe ile haber bekliyordu. Ama kendisinden sevindirici bir haber geldi.

Normal Odaya Alındı

Burak Sergen artık entübe değil ve yoğun bakım odasında kalmasına gerek kalmadı. Bu haberle birlikte sanatçının yakınları büyük bir mutluluk duydu ve rahatladı. Uzun süredir yoğun bakımda kalması herkesi endişelendiren oyuncudan olumlu bir haber gelmesi ile herkes sevindi. Ama bu durum Sergen ailesindeki ilk Coronavirüs vakası da değil.

Oğlu da Yakalanmıştı

Burak Sergen’in kendisi gibi oyuncu olan Işıl Sergen’le evliliğinden bir oğlu var. Cansın Sergen 11 yaşında ve o da geçtiğimiz aylarda Coronavirüs’e yakalanmıştı. Kısa bir süre tedavi gören Sergen, daha sonra hastalığı atlatmıştı. Burak Sergen ise yaklaşık bir ay yoğun bakımda kaldıktan sonra yoğun bakımdan ve entübe durumdan kurtuldu. Önce medyada duyulan bu haber daha sonra oyuncunun oğlu Cansın Sergen tarafından da onaylandı.

Burak Sergen bir süre önce Cansın Sergen’in annesi Işıl Sergen’den boşanmıştı. Yeniden evlenmeye karar veren oyuncu Nihan Ünsal’la nişanlıydı. Nihan Ünsal da ondan gelecek iyi haberleri uzun bir zamandır bekliyordu ve üzüntüsünü sosyal medyada takipçileri ile paylaşıyordu. Nihayet beklenen haber geldi ve sanatçının gelecek hafta hastaneden çıkabileceği öğrenildi.