Burak Sergen’den Sadakatsiz Dizisini Ayağa Kaldıracak Hamle! Sadakatsiz Dizisinde Haluk Güçlü Çanları Çalıyor! Ekranlara Dönmeyecek Ama…

Kanal D ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Sadakatsiz dizisi yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda rahatsızlanması nedeniyle diziye ara veren isim önümüzdeki bölümlerde dönüşü tam olmasa da resmen yapacak. Ekranlara farklı bir şekilde gelecek olan Burak Sergen, sevenlerine sonunda “Merhaba” ifadeleriyle konuşma yapacak. İki ekran yoluyla ekranlara gelecek olan Haluk Güçlü’nün milyonlarca hayranı adeta şaşkına uğrayacak

Sadakatsiz Dizisinde Neler Oluyor?

Kanal D Ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Sadakatsiz dizisi yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatına başarılı bir şekilde devam eden fenomen dizinin ana konusunun yanı sıra büyük ve başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Başrollerinde Melis Sezen, Cansu Dere ve Caner Cindoruk gibi önemli isimlerin bulunduğu diziden haftalar önce Burak Sergen koronavirüse yakalanarak ayrılmıştı. Evinde acilleşen usta oyuncu apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Burak Sergen’in nişanlısı ise durumu tek tek açıklamış, kendisinin yoğun bakımda tedaviye devam ettiğini açıklamıştı.

Uzun bir süre boyunca yoğun bakımda kalan Burak Sergen, geçtiğimi günlerde normal odaya alınarak tedavisine devam kararı verildi. Koronavirüs testlerinin negatif çıkmasına rağmen hastanede yapılan testinin pozitif çıkması ise seyircisinde büyük bir şok yaşatmıştı. Diziden kısa bir süreliğine ayrılan Burak Sergen için ise farklı bir senaryo yazılmıştı.

Dönüşü Muhteşem Olacak!

Dizide kızı Derin’in kaçırılmasının hemen arkasından kalp krizi geçirdiği belirtilen Haluk’un hastanede tedavi gördüğü biliniyordu. Öyle ki, Haluk’un başına gelenlerden dolayı Gönül, kızı Derin’i sorumlu tutarak tokat atmıştı. “Sen nasıl bir kız oldun böyle! Hadi kendine acımıyorsun, bana da mı acımıyorsun? Baban senin yüzünden kalp krizi geçirdi. Babana da mı acımıyorsun? Kızından utan” sözlerini dile getirmişti. Peki, Haluk Güçlü karakterine hayat veren Burak Sergen diziye nasıl dönüş yapacak?

Haluk Güçlü’den Mutluluk Verici Haber!

Hastane odasında tedavisi devam eden Burak Sergen için motivasyon olması amacıyla kısa bir senaryo yazıldığı iddiası gündeme düştü. Söylentilere göre, Haluk Güçlü, Derin ve Gönül ile görüntülü bir görüşme gerçekleştirecek ve sevenlerini de selamlayacak. Normal odaya alınmasına rağmen doktorlar kendisini yormaması gerektiğinin altını sık sık çiziyor.Efsane ismin yeniden telefon ekranından televizyon ekranına dönmesi ise sevenlerini mutluluktan havalara uçurdu. Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?