Bir Zamanlar Kıbrıs Oyuncuları ve Ekibi

TRT 1 ekranlarının çiçeği burnunda dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs oyuncuları ve yürek burkan konusu ile izleyenleri mest ediyor. TMC film tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin ilk bölümü 1 Nisan 2021 tarihinde izleyici ile buluştu. Yayınlandığı ilk bölümle birlikte yüreklere taht kuran dizi Kıbrıs sorununu ve Kıbrıs adasındaki çatışmaları izleyiciye tüm çıplaklığıyla sundu. Dizide Kıbrıs Rumlarının Kıbrıs Türklerine yönelik saldırgan faaliyetlerini konu alıyor. Oyuncu kadrosu da oldukça güçlü ve usta isimlerden oluşuyor.

Bir Zamanlar Kıbrıs başrol oyuncuları;

  • Serkan Çayoğlu
  • Pelin Karahan
  • Tayanç Ayaydın
  • Ahmet Kural
  • Miray Akay gibi isimler yer alıyor.

Başarılı bir projeksiyona sahip olan dizi seti ile ilgili son dakika haberler geldi. Adada çekimleri süren dizinin koronavirüs nedeniyle ulaşım güçlüğü çekilmesinden dolayı Türkiye’de Ayvalık’ta çekilmesine karar verildi. Dizinin geri kalan çekimleri Ayvalık’ta gerçekleşecek. Set ekibi hazırlanıyor.

Bir Zamanlar Kıbrıs Ekibi

Güçlü bir oyuncu kadrosunun yanı sıra başarılı yönetmen ve yapım şirketi tarafından yayınlanan dizi her perşembe saat 20.30’da TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Bir Zamanlar Kıbrıs ekibi oldukça profesyonel. Yapımcılığını Erol Avcı, yönetmenliğini Hakan İnan üstleniyor. Senaryosu ise Emre Özdür ve Başar Başaran’ın kaleminden çıkıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi ile ilgili pek çok kişi araştırma yapıyor ve dizinin ilk bölümlerini kaçıranlar yoğun olarak tekrar bölümlerini izliyorlar.

Bir zamanlar Kıbrıs dizi ekibi dizi çekimlerinin adada çekilmesine karar vermişti. Ancak pandemi nedeniyle ulaşım konusunda sorunların ortaya çıkması dizinin Türkiye’de en uygun ve benzerlik gösteren bir alanda çekilmesine etki etti. Bu durumda en uygun yerin benzerlik açısından Ayvalık olacağı düşünüldü. Dizinin çekimleri için set hazır olduğunda Ayvalık’ta gerçekleştirilecek.

Bir Zamanlar Kıbrıs 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

TRT1 kanalının sevilen yapımları arasında yer alan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi güçlü bir ekiple çalışmalarını sürdürüyor. Dizinin 6. bölümü yayınlanmak için hazırlanıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin yeni bölümünde zulümden kaçan köylüler göçe zorlanan Kıbrıs Türklerini bolca göreceğiz. Lefkoşa’ya ulaşmaya başlayan topluluklar erzak ve yatacak yer kıtlığı ile sıkıntı yaşıyorlar. Lefkoşa’da soğuk ve barınak sorunlarıyla mücadele halinde olan insanlara yardım eli uzatılacak mı? Dizide daha hangi gelişmeler yaşanacak araştırılıyor.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin yeni bölümü nefes kesici sahnelere ev sahipliği yapacak. Dizide Rauf Denktaş ve Ankaralı Makaryos’un eline geçirdiği yiyecek stoğunu almak için riskli planlar kuracak. Kemal ve Derviş ise suikasti düzenleyenin kim olduğunu araştırıyor ve bu araştırmalar sonucunda Samson olduğundan emin oluyor. Bağlantı kurularak telsizle Kemal ve Samson görüşüyor. Kemal, Samson arasına Kemal’in yönettiği bir oyuna başlıyor. Pek çok kişiyi etkileyen ve tarihimizi yansıtan bir proje olması açısından Bir Zamanlar Kıbrıs herkes de hayranlık uyandırıyor.