Bir Zamanlar Çukurova’nın Hilal Altınbilek’e Öyle Bir Teklif Yapıldı Ki! Şaşırmamak Elde Değil

Atv’de yayınlanan sevilen dizi Bir Zamanlar Çukurova ilginç hikayesi ve deneyimli oyuncularla üç sezonu başarılı bir şekilde tamamladı. Dizide Züleyha karakterini canlandıran Hilal Altınbilek oldukça başarılı bir performans sergiledi.

Oyuncu Karagül dizisindeki Özlem karakteri ile dikkatleri üzerine çekti. Bu dizi sayesinde izleyicilerin aklında unutulmayacak bir karakter bıraktı. Karagül dizisinde iyi bir çıkış yaptı. Şu an Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterini çok iyi bir şekilde temsil ediyor.

Çukurova Dizisi Sayesinde Hilal Altınbilek Akıllara Yazıldı

Oyuncunun başarılı olan performansı her bölümde daha fazla ortaya çıkıyor. Oyuncu resmen rolünü yaşıyor. Dizide çok farklı duyguları izleyiciye yansıtma fırsatı olan oyuncu rolü hakkında inceleyip düşündükten sonra karar veren Hilal Altınbilek rolünü canlandırmak için elinden gelenin fazlasını yaptı.

Dizi Tv isimli programa katılan Hilal Altınbilek ne kadar çok şansa sahip olduğunu “Bir dizinin içinde olabilecek değişimi ve dönüşümü olan çok az karakter vardır sözünü aktardı. Özellikle başrol karakterlerinden söz ediyorum. Aldığım bu projede Züleyha rolünün çok fazla değişime ve dönüşüme açık olması da mutlu ediyor.” sözleriyle açıklamasını tamamladı.

Çukurova’nın Hanım Ağası Züleyha

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yüzüncü bölümü tamamladıktan sonra sezon finali yapacak. Dördüncü sezonda da ekranlarda olmaya devam edecek. Züleyha Çukurova’nın Hanımağası durumunda oldukça başarılı sunumlar gerçekleştirdi. Özellikle Züleyha’nın üzüntü verici sahneleri çok inandırıcı geçti. Oyuncu rolünü yaptığı Züleyha’nın kendisinden çok farklı bir karakter olduğunu ifade etti.

Role çalışırken kendince planları olan oyuncu adeta matematik çalışıyor gibi odaklanıyor. Nerede, nasıl tepki vereceğini kodlamalarla yapan deneyimli oyuncu şura durma yerim, bura patlama yerim diye kafamda matematik yapıyorum. Rol harici kendimden de bir şeyler katmaya çalışıyorum diye belirtti.