Bir Zamanlar Çukurova Nerede Çekiliyor

Televizyonda yer alan diziler arasında özellikle eski dönemi anlatan ve eski döneme özgü figürleri barındıran diziler her zaman için daha da çok tutulmuş olan diziler arasındadır. Nitekim şu an da günümüzde en çok izlenen diziler arasında incelenebilecek olan isimlere bakıldığında, Bir Zamanlar Çukurova adlı dizi baş sıralarda incelenebilir. Yönetmenlik koltuğunda Murat Saraçoğlu’nun oturduğu bu dizi toplamda 35 bölüm yapmış ve 13 Eylül 2018 tarihinde ATV ekranlarında ilk olarak seyircisi ile buluşmuştur. Konusu ve oyunculuk kalitesi açısından oldukça beğenilen bu dizi hakkında acaba Bir Zamanlar Çukurova nerede çekiliyor diye araştırma yapanlar da olmaktadır. Bu dizi adından da anlaşılacağı üzere Adana’da çekilmektedir. Diziyi izleyerek aynı zamanda Adana’nın eşsiz doğal güzelliklerini de ekstra olarak seyredebilmek mümkündür.

Bir Zamanlar Çukurova Konusu Nedir

Bu diziye ilk kez başlayacak olan kişiler için öncelikli olarak Bir Zamanlar Çukurova konusu nedir sorusunun cevabı ile yanıtlama başlatılabilir. Bu dizinin konusu aslında türü ile de bağdaştırılacağı gibi bir aşk hikayesidir. Adana topraklarında ağaların ve ağa yaşantısının içerisinde, avlularda, büyük bahçeli evlerde geçen bu aşk hikayesinde taraflar arasındaki çatışma aşk ve dram türü altında bu dizide işlenmiştir.

Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları Kimlerdir

Tabi ki bir de oyuncularından söz etmek gerekir. Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları kimlerdir sorusunun cevabı verilirken ilk başta Hünkar Yaman karakterini oynayan Vahide Perçin’den söz edilebilir. Dizideki başrol oyuncuları sırasıyla Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Turgay Aydın, Sibel Taşçıoğlu, Melike İpek Yalova, Kadim Yaşar, Bülent Polat, Selin Yeninci olarak sıralanabilir. Senaristlerinde ise Yıldız Tunç, Su Ersöz ve Derem Çıray isimleri yer almaktadır. Besteci koltuğunda ise Aytekin Ataş ismi bulunuyor. Toplamda 1 sezon ve 35 bölüm yapmış olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi kaldığı yerden yeni sezonda yine aynı saatinde ve gününde, aynı kanalında yayın hayatına devam edecektir.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezonu Ne Zaman

Hayranları tarafından merakla beklenen cevap ise Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonu ne zaman sorusunun cevabıdır. 2.sezona başlayacak olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin hakkında yeni sezon konusunda henüz net bir tarih belirleme durumu bulunmamaktadır. Ancak tahmin ediliyor ki ATV’nin aynı diğer dizilerindeki gibi Eylül ayının ortalarına doğru ya da sonlarına doğru Bir Zamanlar Çukurova dizisi sevenleri ile buluşacaktır.

Tavsiye edilen içerikler

2 Yorum

  1. inşallah bir zamanlar çukur ova final yapmaz çünkü ben haftayı sabırsızlıkla bekliyorum ve hiç kaçırmadım çok mutlu oluyorum Atv’ de en çok sevdim dizidir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir