Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Perde Arkasındaki Sırlar Açıklığa Kavuştu! Züleyha Her Şeyi Bir Bir Anlattı! Meğer Hilal Altınbilek…

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin güzel ve başarılı karakteri olan Züleyha’dan dizinin hakkında detaylı açıklamalar geldi. Gerilimin en üst noktalarda olduğu sahnelerin arka planını bizlerle paylaşan oyuncu gündemi derinden sarstı. Oyunculuk kariyerinin zirvesini yaşayan Hilal Altınbilek her yeni bölümde dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor.

Hilal Altınbilek’den Çarpıcı Açıklama!

ATV ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin kadrosunda bulunan başarılı isim geçtiğimiz gün yaptığı bir röportajla birlikte sosyal medyanın gündemine bomba gibi oturdu. Başarılı oyuncu sahne arkasında yaşananlarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ekranların sevilen oyuncusu yaptığı açıklamalarla kısa sürede büyük etkileşim almayı başardı. Kendisi için en iyi sahnesinden ve dizi setinin arka planından Züleyha’yı nasıl kendine geçirdiğini açıklayan Hilal Altınbilek şaşkına uğrattı.

Yayın hayatına başarılı bir şekilde giren Bir Zamanlar Çukurova dizisi ana konusunun yanı sıra büyük ve başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyordu. Başrollerinde Murat Ünalmış, Kerem Alışık, Hilal Altınbilek gibi birbirinden başarılı daha birçok oyuncuya ev sahipliği yaptığı biliniyor. Hilal Altınbilek’in hayat verdiği Züleyha karakterinin yaşanan her olay sonrasında bir parça daha değiştiği izleyiciler tarafından fark ediliyor. Başarılı oyunculuğuyla ön plana çıkmayı başaran Hilal Altınbilek güzelliği yanı sıra oyunculuğu ile de ön plana çıkmayı başarıyor.

Züleyha’dan Çarpıcı Açıklama!

Ekranların sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinin güzel oyuncusu Hilal Altınbilek, dizide canlandırdığı karakter hakkında “Gerçekten ben bunun geçişini nasıl yapacağım diye üstünde düşündüğüm çok fazla konu oldu. Fakat bir şekilde kendimi şöyle ikna ettim, hayatta insanın başına her şey geldiği için, ummadığı şeyleri yaşadığı için, ayak uydurabildiği için. Ben de hayatın o noktasından bakarak, o değişikliği role de karaktere de yansıttım diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı. Kendisi için en iyi sahne içinse söyledikleri şaşkına uğrattı.

En Sevdiği Sahne Şoke Etti!

Güzel oyuncu, en iyi sahne için “Özellikle bu sene o kadar dönüşüm senesiydi ki karakter için. Sizin hiç öyle görmediğiniz bir şey, benim için haftalarca düşündüğüm bir sahne olabiliyor. O yüzden izleyiciye sorarsak, herhalde Yılmaz’ın ölümünden bahsederler. O gerçekten zor bir sahneydi. Ama benim için en iyi sahne Züleyha’nın Hünkar’ın elbiselerini giydiği sahnedir. Orada kendisine geliyordu” ifadesine yer verdi. Sevilen oyuncunun başarılı bir şekilde Züleyha karakterini yansıtmasının hemen yanında sette çok eğlenceli ve neşeli olduğu da gözlerden kaçmadı. Sizler Altınbilek hakkında neler düşünüyorsunuz?