Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Başarılı Oyuncusu Hilal Altınbilek’in En Çok Etkilendiği Sahne

Bir Zamanlar Çukurova dizi oyuncularından en başarılı olanlarından olan Hilal Altınbilek Züleyha karakterini canlandırıyor. Rolüne o kadar hâkim ki, yılın en iyi dizi oyuncularından ve en iyi kadın oyuncu olarak isminden söz ettiriyor. ATV ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan dizi Saat 20.00 da sabırsızlıkla beklenen ve her hafta büyük bir merakla izleniyor. Bu hafta da yayınlanan dizinin yeni bölümü baya korku ve heyecan dolu dakikalara sahne oldu. İzleyici neredeyse soluksuz takip etti.

Hilal Altınbilek Anne Rolünde de Çok Gerçekçi

Züleyha rolünden etkilendiğini ifade eden oyuncu Hilal Altınbilek gerçek hayatta da bu rolden çıkamadığını belirtti. Kendisi Kova Burcu olan oyuncu burcunun özelliklerinden sahiplenme duygusu baskın. Gerçek hayatında çocuğu olmayan oyuncu Bir Zamanlar Çukurova dizisinde anne Züleyha olunca da oldukça gerçek bir anne olabiliyor. Sahiplenme duygusu yoğun olan oyuncu bu özelliğinin rolünde etkisi büyük. Canlandırdığı karakteri daha inandırıcı bir şekilde oynama olanağı sağlıyor.

Bazen Rolden Olumsuz Şekilde Etkilendiğini Belirtti.

Oyuncu Züleyha rolünden etkilendiğini söyledi. Canlandırdığı karakterin çok karışık olduğunu ifade eden Hilal Altınbilek Züleyha karakterini çok içselleştirdiğini itiraf etti. Sahiplenme duygusu baskın olan oyuncu bazen bunun önüne geçemiyor. Set bitiminden sonrada bir müddet canlandırdığı karakter Züleyha olmaya devam ediyor. Bu durum dizideki performansa olumlu bir şekilde yansıyor. Ünlü oyuncu gerçek anlamda rolü adeta yaşıyor gibi oynuyor.

Ailesine karşıda sahiplenici bir davranış sergiliyor. Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha’yı sahiplenmesi ve bu rölden olumsuz etkilendiğini söyleyen oyuncu, bu durumundan yani sahiplenme huyunu sevmediğini açıkladı. Bazen abartabiliyorum dedi. En çokta ailem ve arkadaşlarına daha fazla olduğunu söyleyen oyuncu biraz haddimi aştığım zamanlarım oluyor. Aile bireylerine yaklaşım olarak annelik duygusu ile yaklaşabiliyorum diyor.