Benim Adım Melek Dizisinde Şok Ayrılık! Finalden Önce Diziden Ayrıldı! Seyirci Şokta

TRT’nin güzel dizisi Benim Adım Melek çarşamba günleri ekrana çıkıyor. 65. Bölümün yayınlanacağı dizi finale yaklaştı. Finalden önceki son bölümde dizide büyük bir veda yaşandı. 12 Mayıs’ta yayınlanacak yeni bölümde Alpay karakteri ölerek diziye veda edecek. Alpay’ın ölmesi öle dizi bambaşka bir hale gelecek.

Kenan Çakır’ın canlandırdığı Alpay karakteri muhteşem övgülerle anılıyor. Rolüyle çok sevilen Kenan Çakır izleyicinin sevgisini kazandı. Beğenilen oyuncu diziye renk katıyor. Nehir Erdoğan ve Kutsi gibi isimlerin de yer aldığı dizi 2 bölüm sonra final yaparak veda edecek.

Kenan’ın zehirleyerek öldürdüğü Alpay’ın vedası şok etkisi yaratacak. Kenan nerede saklanıyor.. Heyecan dolu final bölümüyle neler olacak?

Kadim Yaşar, Kenan’ı harika oynadı. Canlandırdığı rolün hakkını veren oyuncu rolüne büyük emek verdi.

Meleğin Zor Anları… Eski Esin Ölümünü Nasıl Açıklayacak? 

Melek’in eski eşi Alpay bu bölümde ölürken Melek bunu çocuklara nasıl anlatacak? Çocuklarına bunu açıklamak zorunda kalan Meleği zor anlar bekliyor. Dizinin bu sahnesi çok konuşulacak gibi görünüyor.. Acı dolu bir ana şahitlik edecek olan izleyicilerin ne tepki vereceği merak konusu…

Kaan Çakır yeni bölümde diziden ayrıldı. Benim Adım Melek yeni bölümüyle muhteşem hikayeyi tamamlayacak. İzleyicilerinden tam not alan dizi ekranlara veda ediyor.. Fragmanı yayınlanan dizi son bölümleriyle akılda kalacağa benziyor..

Muhteşem hikayesi ve oyuncu kadrosuyla finalden önceki son bölümü ile çarşamba günü ekranlarda.. Büyük final izleyiciden tam not alabilecek mi? Büyük merakla beklenen final sahnesi şimdiden çok konuşuluyor. Final bölümü ile Benim Adım Melek reytingleri alt üst edebilecek mi? Uzun soluklu hikayede sona gelindi.. Sevilen dizi veda ediyor…