Behzat Ç. Yeni Sezonda Neler Olacak

Bir zamanların efsanevi dizileri arasında yer alan, yaklaşık 10 sene sonra hayranları ile yeniden buluşmuş olan Behzat Ç. dizisi, hala bakıldığında oldukça sevilen bir senaryoya sahiptir. Bu dizi ilk bölümünü 19 Eylül 2010 tarihinde yapmıştır ve Serdar Akar müdürlüğünde, program yaratıcısı koltuğunda da Emrah Serbes bulunarak Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlamıştı. Toplamda 105 bölüm çeken Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinin daha sonrasında filmleri de çıktı ve oldukça izlenmelerde üst sıralara yerleşti. Yayından kalkmasının ardından yaklaşık 10 sene sonra şu anda yeni sezonu ile internet dizisi olarak piyasada yer alıyor. Peki Behzat Ç. yeni sezonda neler olacak? İşte bu sorunun cevabını merak edenler için sezonun başladığını, yeni sezonda aynı heyecan ve görseller ile aksiyonun devam ettiğini belirtebilmek mümkündür.

Behzat Ç. Yeni Sezon Nereden İzlenebilir

Eskiden televizyonda yayınlanan Behzat Ç. dizisinin şu an televizyon yerine internet dizisi olarak devam ettiği görülmektedir. İşte bu konu hakkında da diziye başlamak isteyen kişiler Behzat Ç. yeni sezon nereden izlenebilir diye haliyle merak edebiliyorlar. Yapım ekibi ile birlikte Behzat Ç. dizisinin yöneticileri Blu TV ile anlaşmıştır. Yeni sezonu takip etmek isteyen Behzat Ç. hayranları bu sezonu takip etmek için Blu TV aboneliği alıp heyecana 10 sene sonra kaldıkları yerden devam edebilirler.

Behzat Ç. Yeni Sezonda Harun Var Mı

Özellikle yeni sezon çalkantıları arasında dolanan sorulardan bir tanesi de Harun karakteridir. Televizyon yayınında olduğu dönemlerde bomba gibi konu olan ve hala Youtube’da sahneleri ile tıklanma rekorları kıran Harun karakteri ile alakalı Behzat Ç. yeni sezonda Harun var mı acaba diye yüzlerce soru sorulmaktadır. Yeni sezonun ilk bölümlerine bakılacak olunursa Harun yok denebilir. Ancak geleceği ya da gelmeyeceği ile alakalı herhangi bir net açıklama da bulunmuyor. Açıkçası Behzat Ç. dizisini sırf Harun karakteri için bile izleyen kitleler vardır. Bu nedenle de çoğu Behzat Ç. dizisi izleyenleri tarafından Harun dört gözle bekleniyor diyebilmek mümkündür.

Behzat Ç. Başrol Oyuncuları

Behzat Ç. başrol oyuncuları özellikle ilk kez başlayacak olan ve bilmeyenler için tanıtılacak olunursa, Behzat Ç. rolü ile ana karakter olarak Erdal Beşikçioğlu’ndan ilk başta söz edilebilir. Akbaba karakteri ile Berkan Şal, hayalet karakteri ile İnanç Konukçu ise diğer başrol oyuncuları arasında yer almaktadır. Yeni sezonda bu üçlüyü tekrar görebilmek de mümkündür.

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir