Bayram Neşesi Devam Ediyor! Yıldızlardan Bayram Kutlaması! İşte Bayram Mesajları

Bir Ramazan Bayramı’nı daha evimizde geçirdik ve sevdiklerimizin bayramını ancak telefonla kutlayabildik. Pandemiden önce büyük oranda yayılan sosyal medya kullanımı ve paylaşımları da iyice artmış oldu. Çünkü dışarı çıkamayan ve kimseyi göremeyen pek çok kişi sosyal medya aracılığı ile iletişim kurmaya devam ediyor.

Bunlar arasında ünlüler de yer alıyor. Çok sayıda takipçisi olan ve her paylaştığı dikkat çeken pek çok ünlü de yeni paylaşımları ile Ramazan Bayramı’nı sosyal medyadan kutlamış oldu. Bunlar arasında Cem Yılmaz’dan Ezgi Mola’ya kadar pek çok isim yer alıyor. Gülümseyen fotoğrafları ile bayram kutlayanlar arasında Cem Yılmaz, Hafsanur Sancaktutan ve Selin Yenici gibi isimler de var.

Ünlülerden Esprili Paylaşımlar

Bayramın esprili paylaşımlarından birisi de Nurgül Yeşilçay’dan geldi. “Beyazları atmam lazım” adlı fotoğrafı ile birlikte Yeşilçay, çocukların da bayramını kutladığı bir fotoğrafını koydu. Esprili paylaşımlardan birisi de Salih Bademci’den geldi.

Kızı İklim’in çok sevimli bir fotoğrafını paylaşan oyuncu “Şeker Bayramım” adlı bir paylaşım yaptı. Öte yandan bayram mesajı yayınlayan Alp Navruz ve Aras Bulut İynemli de kendi fotoğraflarını oydu.

Masumlar Apartmanı Oyuncularından İlginç Paylaşımlar

Masumlar Apartmanı dizisi oyuncuları ise hem fotoğraf hem de bazı videolar yayınladı. Bunlardan birisi Ezgi Mola’nın rol arkadaşı Tansel Öngel ile birlikte yaptığı paylaşımdı. Oyuncu paylaşımını Safiş ve Naci olarak adlandırdı. Mola ayrıca kendisinin kedisi ile birlikte bir fotoğrafını koyduğu bir paylaşım da yaptı.

Bayram kutlayan bir diğer Masumlar Apartmanı oyuncusu ise Farah Zeynep Abdullah oldu. O da rol arkadaşı Birkan Sokullu ile birlikte kısa bir videosu ile Ramazan Bayramı’nı kutladı. Ünlülerin bu mesajları ile birlikte bu bayram sosyal medya çok sayıda bayram mesajı ile dolup taşmış ve hareketlenmiş oldu.