Batuhan ve Aleyna’nın Arası Tamamen Açıldı! Batuhan İçin Kötü Günler Geride Kaldı, Şimdi Daha Kötü Günler Bekliyor! Acun Ilıcalı’nın Sağ Kolu…

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi haline gelen Survivor yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Ekranların sevilen yarışma programında son zamanlardaki aşk iddiaları gündemi derinden sarsmıştı. Her hafta yayınlanan yeni bölümleriyle farklı bir skandala imza atmayı başaran Survivor yarışma programında Batuhan ile Aleyna ikilisi ayrıldı. Sosyal medyada birçok kullanıcı “Batuhan için zaten her şey zordu şimdi daha çok zor olacak” gibi yorumlarda bulundu.

Aleyna ve Batuhan Yolları Ayırdı!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Ekranların sevilen yarışmasında sürekli olarak birbirinden uzak olduğu sık sık görülen iki ismin, birleşme partisi esnasında bir bağ kurduğu düşünülmüştü. Birleşme partisinin hemen sonrasında ise yaşadıklarını Aleyna Çalışkana’a aktaran daha sonrasında ise Çalışkan ise imalı bir şekilde Aleyna Kalaycıoğlu’na “Only You” isimli şarkıyı imalı bir şekilde söylemişti.

Bayramda ise adalarına kahve ve çikolata gelen iki takımdan Kırmızı takımda Aleyna Çalışkan, tüm takım oradayken “Batuhan’ın kahvesine tuz at Aleyna” sözlerini dile getirmiş, İsmail ise “Evet evet tuz atın” demişti. Konu hakkında sadece “Aaa” sözlerini dile getiren Batuhan’a karşılık Aleyna Kalaycıoğlu ise sadece gülümsemişti. Peki, İlayda ve Batuhan neden ayrıldı?

Acun Ilıcalı’nın Sağ Kolu Açıkladı!

Gökhan Özdemir ve İhsan Tarkan’ın sunuculuğunu yaptığı Panorama ekibine katılan İlayda Şeker, konu hakkında “Batuhan ve Aleyna çok yakışıyorlar bence olurlar. Ama Batuhan, Aleyna konusu açılınca geriliyordu. “Annem duyarsa çok kızar hiç sevmez böyle magazin olaylarını” yorumunu yapmıştı. İhsan Tarkan ise konu hakkında çok skandal bir açıklama yapmıştı! Peki, ne demişti?

Acun Ilıcalı’nın Uyardığı İddia Edildi!

Acun Ilıcalı’nın sağ kolu olarak bilinen İhsan Tarkan konu hakkında; “Eğer sevgililerse ikili adına çok zor olur. Çünkü oyunlar bireysele dönecek ve dengeler değişecek. Ortada duygusallığı yer olacak bir konu kalmayacak. Ben böyle düşünüyorum. İkili henüz bir açıklama yapmadığı için bilemeyiz ama” sözlerini dile getirmişti. İkilinin ise söylentilere göre Acun Ilıcalı’nın ekibi tarafından uyarı aldığını, çok yakın olmaması gerektiklerini dile getirdikleri iddia edildi. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz?