Baraj Son Kez Ekranlarda! Feyyaz Duman’dan Son Mesaj Geldi

Yaz sezonuna doğru ilerledikçe diziler final yapmaya başladı. Dizilerin bazıları sezon finali yaparak bir sonraki sezona devam ederken bazıları da final yaparak ekranlara veda etti. “Baraj” dizisi de final yaparak ekranlara elveda dedi. Fox TV’nin sevilen dizisi Baraj, 39 bölüm ile ekranlarda yer aldı.

Kısa yayın sürecine rağmen en sevilen ve unutulmaz diziler arasında yer aldı. Başrollerinde Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Feyyaz Duman, Sumru Yavrucak ve Gizem Karaca’nın yer aldığı dizinin konusu oldukça ilgi çekicidir.

Baraj’ın Nazımı Feyyaz Duman’ın Vedası

 

Dizinin başrol oyuncularından Feyyaz Duman, dizide Nazım karakterine hayat veriyor. Oyunculuğu, performansı ve mütevazi tavırlarıyla izleyicileri kendisine hayran bıraktı. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından canlandırdığı Nazım Usta karakterine ve seyircilere veda etti.

Feyyaz Duman yaptığı paylaşımda: “Hoşçakal BARAJ…Hoşçakal NAZIM USTA…Bizi final bölümüne kadar yalnız bırakmayan siz KIYMETLİ seyircilerimiz! Var olun! ” ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu Baraj dizisi öncesinde çeşitli sinema filmlerinde ve dizilerde rol aldı. Kadın dizisinde oynadığı Arif karakteriyle gönüllerde taht kuran Duman, Baraj dizisindeki performansı ile göz doldurdu.

Dizinin Konusu

 

Nazım(Feyyaz Duman) ve Nehir (Biran Damla Yılmaz) sosyal medya üzerinden tanışır. Bir süre yazışmaları devam eden Nazım ve Nehir birbirinden etkilenir. Ardından Nehir Nazım’a kendi fotoğrafını gönderir. Karşısında genç ve güzel bir kız gören Nazım, ileri yaşta olması ve yüzündeki yara izinden dolayı kendi fotoğrafını göndermeye çekinir.

Bu nedenle aynı yerde çalıştığı arkadaşı Tarık(Burak Yörük)’ın fotoğrafını gönderir. Tarık’ı Nazım olarak bilen Nehir, Tarık’dan etkilenir. Tarık da Nehir’den etkilenince işler daha da karışır. Nehir, evlilik vaadiyle erkekleri kandıran ve paralarına el koyan bir dolandırıcıdır. Nazım ile hayatında yeni bir sayfa açmak ister.