Baht Oyunu

Kanal D ekranlarında yeni bir dizi hayat buluyor. Bayağı iddialı olan dizi izleyicilerini ekran başına kilitlemeyi planlıyor. Kanal D ekranlarında ARC Prodüksiyon destekleri ile Baht Oyunu isimli romantik komedi dizisi geliyor. İki aydır çekimleri devam eden dizi izleyicilerinin dikkatini çekmeyi başardı. Yayın hayatına Kanal D ekranlarında başlayacak olan Baht Oyunu adlı dizi izleyiciler tarafından şimdiden merak edilmeye başlandı. Dizi ile ilgili bilgi almak için dizi severler araştırmalara başladılar bile. Romantik komedi kategorisinde ekrana gelecek olan Baht Oyunu yaz aylarının favori dizisi haline gelmeyi planlamaktadır.

Baht Oyunu Konusu Nedir?

Ekranlara hızlı bir giriş yapmayı planlanan plan Baht Oyunu dizisi oyuncuları dizinin ilk çekimlerini tamamlamış bulunmaktalar. İlk çekimleri tamamlanan dizisinin ilk sahnesi ve ilk bölümü bir hayli ilgi uyandırmaktadır. Baht Oyunu konusu ise ilk aşkının peşinden koşan bir genç kızın hikayesi anlatılacak olan dizide, aşık olduğu ilk insanla mutluluğu yakalayamazsa sonsuza dek mutsuz olacağına inanan bir kızın hikayesi anlatılmaktadır.  Ayrıca dizide her zaman olduğu gibi doğru adamla yanlış zamanda ve yanlış yerde karşılaşan genç kızın hikayesini anlatan dizi bir hayli ilgi göreceğe benziyor.

Proje tasarımını ve yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği, senaristliğini Tuna Kıygı ve Erkan Birgören’in yaptığı dizinin yönetmeni ise Serdar Gözelekli üstlenmiştir.

Baht Oyunu Oyuncuları Kimler?

Başrollerinde; Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın paylaştığı dizide oyuncu kadrosuyla da bir hayli göz doldurmaktadır. Hande Subaşı, Aslı Sümen, İdris Nebi Taşkan, Tuğba Çom, Funda İlhan, Ozan Dağgez, Anıl Çelik, Emrah Ben, İrem Yüksel, Altan Erkekli ve Suğdem Gözalır gibi birçok ünlü isimler rol alıyor.

Aytaç Şaşmaz Kimdir?

5 Ağustos 1994 İstanbul doğumludur. Oyuncu İsmail Ege Şaşmaz abisidir. Oyunculuk ve tiyatro eğitimi almış olan Aytaç Şaşmaz ilk rolünü 2017 yılında Kötü Çocuk adlı Afra Saraçoğlu ve Tolga Sarıtaş’ın bulunduğu sinema filminde canlandırmıştır. En son Söz dizisinde oynayan Aytaç Şaşmaz şimdi ise Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Hekimoğlu dizisinde Emre karakterini canlandırmaktadır. Özellikle bayan hayranlarının ilgisini çeken Aytaç Şaşmaz 77 kilo ve 1.80 boyunda, Aslan burcudur. Aytaç Şaşmaz 2019 yılında yayın hayatına başlayan Hekimoğlu dizisinde Emre rolü ile 2017’de Söz dizisinde uzman çavuş Feyzullah olarak, 2017’de Kötü Çocuk adlı sinema filmi ile hayranlarının karşısına çıkmıştır.

 Cemre Baysel Kimdir?

5 Şubat 1999 yılında İzmir’de doğmuştur. Ege Üniversitesi’nde resim öğretmenliği bölümünü bitirmiştir. Cemre Baysel 53 kilo ve 1.66 santimetre boyunda, kova burcudur. Cemre Baysel ilk oyunculuğunu 2014’te Yeşil Deniz adlı dizide rol alarak gerçekleştirmiştir. İsimsizler adlı dizide de oynayan Cemre Baysel son olarak TRT 1’de yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde Melis karakteri ile izleyicilerin kalbine taht kurmuştur. Cemre Baysel 2014’te Yeşil Deniz’deki Gonca, 2017’de İsimsizler’de Gülperi, 2017’de Payitaht Abdülhamid dizisinde Firuze karakterini canlandırdı.