Aylar Sonra Bombayı Patlattı! Ünlü İsimden Survivor İle İlgili Olay Bir Açıklama Geldi! Bakın Aslında Neler Olmuş!

Gün geçmiyor ki Survivor yarışmacıları bir bomba patlatmasın. Her geçen gün gelen bomba açıklamalara bir yenisi daha eklendi. Bu sefer bombayı patlatan isim ise ünlü oyuncu Cemal Hünal oldu. Cemal Hünal Ve Çağrı Atakan birlikte video paylaştı ve Cemal Hünal’dan aylar sonra bomba bir itiraf geldi.

Her sezon reytinglerde zirveye oynayan Survivor bu günlerde elenen isimlerin yaptığı bomba açıklamalarla gündemde. Survivor’da Batuhan Karacakaya yemek çalarken yakalanmış ve Batuhanın bu hareketi gündemden düşmemişti. Acun Ilıcalı bu durum karşısında küplere binerek konseyde Batukan Karacakaya’ya ceza uygulamıştı. Bu ceza ise Batuhan Karacakaya’nın kazandığı yemek ödüllerinin iptal edilmesi şeklinde olmuştu. Ancak olayın üzerinden kısa bir zaman geçmesinin ardından Survivor’dan elenen yarışmacılar Cemal Hünal ve Çağrı Atakan’nın birlikte sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı video, herkeste büyük bir şok etkisi yarattı.

Bomba İtiraf “Yemeği Biz Çaldık Batuhan Yakalandı”

Cemal Hünal ve Çağrı Atakan’ın birlikte çekerek sosyal medyada paylaştığı video herkeste büyük bir şok etkisi yarattı. Survivor’dan elenen isimlerden bir tanesi olan Cemal Hünal yayınladığı videoda yemeği kendilerinin çaldığını itiraf etti. Cemal Hünal, en çok güldüğü şeyin yemekleri Çağrı Atakan ile çalmalarına rağmen yakalanan kişinin Batuhan olması olduğunu söyledi. Cemal Hünal bu sözleri sarf ettikten hemen sonra ise Çağrı Atakan, Hünal’a tepki göstererek ‘Abi biz çalmadık yemek şöyle şeyler söyleme’ dedi.

Acun Ilıcalı’nın Tavrı Ne Olacak?

Bu yapılan büyük itirafın ardından en çok merak edilenlerden bir tanesi de Acun Ilıcalı’nın tavrı. Ilıcalı’nın bu itiraf üzerine bir açıklama yapıp, yapmayacağı ise büyük bir merak konusu olmuş durumda. Bu sorunun cevabı ise kısa zaman içerisinde netleşecek.

Olaylar Nasıl Gelişmişti

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunun üstlendiği ve reytinglerde zirveye oynayan Survivor Bu sezon çalınan içecekler ve yiyecekler ile gündeme geldi. Batuhan Karacakaya’nın da bir içecek çaldığı tespit edildi ve bunun üzerine Acun Ilıcalı bu konuyu konseyde günde getirmişti. Ilıcalı, Batuhan’a içecek çalıp çalmadığını sormuş ve Batuhan içecek çaldığını doğrulayarak özür dilemiş ve göz yaşlarına boğulmuştu.