Ayça Ayşin ve Alp Navruz Ada Masalı Dizisinden Önce Başka Dizide Görülecek

Yaz sezonunun gelmesi ile birlikte yaz dizileri de yayınlanmaya başladı. Yeni sezonun en iyi yapımlarından olacak olan Ada Masalı şimdiden konuşulmaya başlandı. Dizi severlerin heyecanla beklediği dizinin oyuncuları da oldukça iddialı ve başarılı oyunculardan seçildi. Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un yer aldığı Ada Masalı yakında izleyicisi ile buluşacak.

Star TV’nin başarılı dizilerinden biri olması beklenen dizi daha şimdiden merak uyandırdı. Hazırlıklar ise devam ediyor. Zor bir oyuncu olan Alp Navruz’un rolü kabul ederken her projede yer almadığı çok iyi biliniyor.

Ayça Ayşin Turan’ın son olarak yer aldığı Arıza dizisi oldukça beğeni toplamıştı. Dizide yaşadığı aşkla gündeme oturan oyuncunun hayranları, yeni dizisinde oyuncunun nasıl bir rol oynayacağını çok merak ediyor.

Sürpriz Gelişme! Alp Navruz, Ayça Ayşin Turan ve Beyti Engin Menajerimi Ara Dizinde!

Ayça Ayşin Turan, Beyti Engin ve Alp Navruz sürpriz bir şekilde Menajerimi Ara dizinde yer aldı. Pazar günlerinin sevilen yapımı Menajerimi Ara, tüm oyuncuları konuk oyuncu olarak diziye dahil ediyor. İşte bu sebeple bu üç oyuncu yeni projelerinden önce diziye konuk oyuncu oldu. Ada Masalı dizisinden önce ilk kez yan yana gelecek olan üçlünün birbirlerine uyum sağlayıp sağlamadığı da dizideki başarıları ile belli olacak.

Oyuncular Dizide Hangi Rolde Oynayacak?

Oyuncuların yer alacağı sahneler merak edilirken Pazar günlerinin reyting rekortmeni dizisi Menajerimi Ara, yükselişte olmaya devam edeceğe benziyor.

Tek bölüm oynayacakları dizide ne tür bir rol üstlenecekleri bilinmeyen oyuncuların hayranları sıkı takipte olmaya devam ediyor. Oyuncular arasında mükemmel bir uyum bekleniyor. Menajerimi Ara yeni bölümüyle Pazar akşamı ekranlarda sizleri bekliyor.