ATV de Final Yapan Dizilerin Yerine Muhteşemleri Geliyor! İşte O Diziler

Kanalların genelde ekranları yaz döneminde bir hayli boş kalıyor. Boşalan dizilerin yerini yenileri almaya devam ediyor. Gelen haberlere göre kanalların her haftasını yeni olan dizilerle dolacak haberin detaylarında yaz dönemi dopdolu geçecek. Mesela kanallardan ATV’de biten dizilerin sonrasında yeni dizi yayınlama aşamasında. Bunun için hazırlıklar başlamış durumda.

Yaz döneminde boş kalmamak adına kanallar ardı ardına yeni diziler yayınına katmaya hız vermiş durumunda. Yaz aylarında çoğu dizilerin ekranlara ister final olarak ister sezon finali yaparak ekranlardan uzaklaştığı için boş kalan kanallar yaz dönemi dolu dolu bir yayın yapmak adına ellerinden geleni ekip olarak yapmaya başladılar.

Beklentileri Karşılamayan Projeler Final Yapıyor

ATV ekranlarında 1 Ocak itibari ile yayınlanan Akıncı dizisi reyting düşüklüğü sebebi ile beklenilen ilgi görülmemiş durumda. Dizi sezon finali olarak 14 Mayıs yayınlanması beklenen yapım Tolga Tekin’in ayrılacağı haberi hayranlarını üzdü. Bir dolu emek ile yapılan dizi tamamen final yapacağı da iddia ediliyor.

Bu iddialar söylene dursun yeni gelen bilgilere göre dizi sezon finali yapacağını duyurdu. Yeni sezonda ekranda olacak olan dizi yeni gelişmelerin olması planlanıyor, eğer dizi eski haliyle devam etmesi durumunda çok fazla dayanamayacağı belirtiliyor.

ATV Ekranlara Yeni Dizi Dahil Ediyor

Akıncı dizisi sezon finali yapmasının sonrasında Diriliş Ertuğrul tarzında bir dizi söz konusu. Projesini sunan Bozdağ Film başka proje ile yayında olacak. Yeni dizinin adı Bozkır Arslanı Celaleddin ekranlarla buluşuyor. Dizi başlama tarihi olarak 21 Mayıs olarak açıkladı.

Cengizhan’ın ordularını yenerek Moğolların yenilmezlik efsanesini kıran Celaleddin Harzemşah konu alan bir yapım. Dizinin tanıtımları oldukça ilgi gördü. Yayınlandığı zaman başarısı nasıl olacağını hep beraber ekranlarda nasıl ses getireceğini görmüş olacağız