Aslı Enver’in Yeni Filmi ve Yeni Partneri Belli Oldu! Ünlü Oyuncuda Kadroya Katıldı! Sosyal Medya Bu İkiliyi Merak Ediyor

Aslı Enver uzun zamandır yeni bir dizide yer almıyor. Oyuncunun hayranları kendisini özledi ve yeni bir dizi projesinde bulunup bulunmayacağını merak ediyor. Enver’in performansı Özcan Deniz’le birlikte oynadığı İstanbullu Gelin’de çok beğenilmişti. Uzun süren bu projeden sonra Babil dizisinde oynayan oyuncunun bu dizisi de kısa sürdü sayılmaz.

Ama reytingler nedeniyle Babil 20. bölümde ekranlardan ayrılmıştı. Böyle olunca Enver de bir süre dinlenme kararı aldı. Evinde dinlenen Enver, pandemi döneminde de sık sık sosyal medya paylaşımı yapıyor ve takipçilerini sevindiriyor. Hala yeni bir dizi projesi için bir karar almayan oyuncunun yeni bir film projesinde yer alacağı haberi geldi.

Aslı Enver Sen Yaşamaya Bak Filmiyle Beyaz Perdede

 

Aslı Enver’in oynayacağı sinema filminin ismi Sen Yaşamaya Bak olacak. Enver’in bu filmdeki partnerinin ise Kaaan Urgancıoğlu olacağı belirlendi. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Kara Sevda dizisinde dikkat çeken Urgancıoğlu Enver’le birlikte kamera karşısına çıkacak.

Aşk 101’de oynayan Urgancıoğlu özellikle Kara Sevda’daki rolü ile beğenilmişti. Sen Yaşamaya Bak filminin yönetmeni Ketche, filmin yapımcısı ise Taff Pictures olacak. Senaryosu yazarı Hakan Bonomo olan filmin bir aşk hikayesi olacağı söyleniyor ama konunun ayrıntıları hakkında henüz bilgi verilmedi.

İmza Aşamasına Gelindi

 

Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu film hakkında henüz bir bilgi vermedi. Ancak Altuntaş’ın haberine göre Urgancıoğlu projeyi kabul etti ve neredeyse sözleşme imzalanacak. Aslı Enver’in de aynı aşamada olduğu biliniyor.

Ancak her iki oyuncu da henüz haber hakkında bir açıklama yapmadı. İkilinin uyumu ve performansı şimdiden her iki oyuncunun hayranları tarafından merak edilmeye başlandı. Böylece Aslı Enver yeni filmiyle gündeme gelecek, ama oyuncunun yeni bir dizide yer alıp almayacağı henüz bilinmiyor.