Arka Sokaklar’ın Mesut’u Diziye Veda Etti! Dizi Severler Mesut Yasına Boğuldu, Arka Sokakların Sonu Geldi! Neler Oluyor?

Kanal D’nin en eski ve en çok izlenen dizilerinden olan Arka Sokaklar’da herkesi hüzne boğan bir olay yaşandı. Mesut Komiser karakterine hayat veren Şevket Çoruh karakterinin diziden ayrılacağı iddiası ortalığı karıştırdı. Selin ve Mesut tartışması ikilinin ilişkisinin bitmesine sebebiyet verirken; Savcı Faruk’un da kötü biri olduğu netlik kazandı. Selin Faruk’u mu seviyor? İşte son gelişmeler ve o bomba iddialar…

Mesut Komiser Diziye Veda Etti!

Arka Sokaklar dizisinin ekranlara gelecek olan yeni bölümünde dizide ayrılıklar meydana geleceğine dair birçok sinyal verildi. Öyle ki; söz konusu sinyaller, sosyal medyayı resmen yerinden oynattı ve isyan seslerinin yükselmesine sebep oldu. Savcı Faruk ve Mesut Güneri arasında yaşanan tartışma tüm dikkatleri üzerinde toplarken, Selin’in ortada öylece kalakalması ve mecburi olarak bir taraf seçmeye yeltenmesi ise Mesut Komiser’i son noktaya getirdi. Arka Sokaklar ekibi bu kapsamda oldukça zor bir sürece girerken, bölüm sonunda Mesut Komiser’in başına bir iş geleceği ve diziden ayrılabileceği iddia ediliyor. Çünkü Savcı Faruk’un hareketleri oldukça şüpheli bir şekilde kendini gösteriyor.

Mesut karakterine hayat veren başarılı oyuncu Şevket Çoruh, diziden tamamen ayrılabilir. Ünlü oyuncunun senaryo akışına göre bu bölümde ya da bir sonraki bölümde diziden ayrılacağı gerek bugün ortaya çıkan haberler, gerek sosyal medya kullanıcıları iddialarına göre sık sık belirtiliyor. Savcı Faruk’un çok gizli işler altına imza atması Mesut Komiser’in dikkatini çeken bir unsur olurken, bunu ortaya çıkarma yolunda Savcı Faruk’un yapacağı hamle tüm ekibi şoktan şoka sokacak. Bundan sonraki olaylarda Savcı Faruk’un kötü biri olduğu netleşirken, Mesut Komiser’in ise sonunun geleceği bildiriliyor. Ya bu bölüm, ya da bundan sonraki bölümde artık Mesut Komiser’i ekranlarda göremeyebiliriz.

Uzun Soluklu Dizide Yas Var!

Selin’in her şeye rağmen Mesut yerine desteklediği ismin Savcı Faruk olması ilişkiyi bitiren sebep olacakken, Selin de Mesut da; “sen ayrı trende ben ayrı garda” şarkısı gibi ayrı dünyalara doğru yolculuklara çıkacaklar. Evlilik hayalleri de ikilinin ayrılmasıyla birlikte suya düşmüş olacak. Eğer dizide bu gelişmeler, aynı heyecanla devam ederse; heyecanlı anlar izleyenleri bekliyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Arka Sokaklar yeni bölümü bu kapsamda oldukça merak ediliyor.

Arka Sokaklar’ın Fişi Çekildi Mi?

Savcı Faruk ile Mesut Komiser atışmasında galip çıkan Savcı Faruk’un Mesut Komiser’i nasıl devre dışı bırakacağı ve kötülüğünü nasıl kanıtlayacağı merak edilirken, diziyi izleyenler ise bu duruma oldukça tepki gösteriyor. Çoğu kişi, bu diziyle büyüdüğünü ve Mesut Komiser karakterinin ilk günden itibaren dizide olduğunu, diziden ayrılmasının çok büyük bir eksiklik yaşatacağını belirtirken, birkaç kişi de bunun iyi bir hamle olacağını ifade ediyor.