Arka Sokaklar’da Selin Ve Mesut Birleşsin Diyenlere Yeni Şok! Seyirci Ters Köşe Olacak

Arka Sokaklar dizisinde altı sezondur izleyicilere sıkıntı olan bir mesele hiç bitmeyen ve sonuçlanmayan bu mesele Mesut ile Selinin durumu. Şevket Çoruh ile Oya Okar’ın canlandırdığı Mesut ile Selin’in hikayesi inişli çıkışlı zamanlar sürekli gündeme geliyor.

Bu iki karakterin evlenmesini bekleyen seyirci yaşanan ve hiç bitmeyen aksiliklerden çok şikayetçi oluyor. Senaristler de aslında oyuncular yönelik ilginin azalması endişesi duydukları için bu adımı atmıyor ve atacak gibi durmuyor bunu belirten senarist daha izleyicilerin bu sahneyi şimdilik göremeyeceklerini söyledi.

Arka Sokaklar’da Bu Haftaki Bölümde Neler Oldu

Arka Sokaklar dizisi cuma akşamları yine çok izlenen dizilerden olmayı başarırken, bu başarıda en çok Mesut ve Selin karakterlerine olan ilgi oldukça çok olması. Arka Sokaklar sevenleri zaman zaman sosyal medya da kampanyalar yaparak senaristi etkilemeye çabalıyorlar.

Fakat Selin ve Mesut evlenmesini bırakın ayrılmalarına da razı bir izleyici kitlesi oluşmuş durumda güya senaristler bu iki karakteri atıştıkça dizi sevenlerin bu durumdan huzursuz oluyor.

Selin ve Mesut’un Ayrılığı

Arka Sokaklar dizisinin 589 bölümüyle yine aynı bir sahne ile karşımızda olacak. Dizi severler bu ikilinin ayrılmasına şahit oldu. Arka Sokaklar 589 bölümünde Savcı Faruk, Mesut’u Selin’den uzaklaştırmak için Mesut’u doğuya özel bir göreve gönderiyor. Selin’in üniversite yıllarında olan sevgilisi Savcı Faruk, zor bir dosya için Mesut’u doğuya göndermeyi gerçekleştirir. Selin ise bu durumdan habersiz çünkü Mesut da bu görevi Seline söylemez.

Selin, Rıza babadan olayı duyunca çok öfkelenir. İşin içinde eski sevgili Savcı Faruk’un olması daha da ve Mesut’un kendisine haber vermemesi öfkesini ikiye katlar. Mesut doğuda görevini başarılı bir durumda yürütürken Selin Mesut’un hayatının tehlikede olmasından endişe duyar.