Arka Sokaklar kaç yıldır devam ediyor ?

Yılların sevilen dizisi Arka Sokaklar kaç yıldır sevenleriyle ekranlarda buluşuyor ?

Sevilen dizi Arka sokaklar ilk bölümü 31 Temmuz 2006 tarihinde yayınlanmıştır ve halen Kanal D Ekranlarında seyircileriyle buluşmaya devam etmektedir.

Arka Sokaklar Dizisi nerede çekiliyor ?

Arka Sokaklar dizisi İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Bölümünde çekilmektedir.

Dizinin Konusu Nedir ?

Yılların sevilen dizisi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünde özel bir ekipte görev yapan Polislerin yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki olaylı maceraları anlatılmaktadır. Dizinin başladığı günden bu yana ise çeşitli hikayelerle seyircilerinin karşısındadır. Zaman, zaman gülümseten ve Zaman, zaman ise iç burkan hikayelere yer verilmektedir. Melek yıllarının tecrübesi ve Büyüklüğüyle ekibe yol gösteren Babalık yapan Emniyet Müdürü Rıza Babadır.

Arka Sokaklar dizisi Ekranlara veda edecek mi ?

Cuma akşamları saat 20:00’de Kanal D Ekranlarında yayınlanan ve 14 sezondur devam eden Arka Sokaklar dizisi ekranlara veda edecekmi sorunu merak uyandırıyor. Her sene sezon finali yapan ve tatile giren Arka sokaklar bu yıl 2020 Haziran ayında final yapacağı söyleniyor. Sevilen dizinin final yapma durumunda sitemizden siz okuyuculara paylaşacağız.

Arka Sokaklar dizisine bir ödül daha.

Kanal D’nin yapımını Erler Film’in, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz’un oturduğu, senaryosunun Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul Tarafından kaleme alınan ekranların sevilen dizisi arka sokaklar’a bir ödül daha 14 sezondur büyük beğeni ile izlenen dizinin çekimleri devam ederken bir yandan da başarısını kutluyor. Best of Year Awards yılların en iyi ödül gecesinde “En Uzun Soluklu Televizyon dizisi” seçilmiştir.

Tavsiye edilen içerikler

4 Yorum

  1. 14 SEZONDUR HİÇ USANMADAN SEVEREK İZLEDİĞİM DİZİ 🙁 ÜZÜLDÜM AÇIKÇASI FİNAL YAPACAKLARINA.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir