Are You Human Too Kore Dizisi IMDB 8,6

Are You Human Too, 2018 senesinde Güney Kore’de toplam 36 bölüm olarak yayınlanmış bir mini dizidir. Romantik, drama ve fantastik türlerinde yayınlanan bu dizinin aynı zamanda bilimkurgu öğeleri içerdiği de görülmektedir. Her bir bölümün yaklaşık olarak 35 dakika olduğu dizi Güney Kore’nin KBS2 kanalında Pazartesi ve Salı günleri yayınlanmıştır.

Güney Kore çapında ünlenen ve iyi bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran dizinin yapay zeka gibi konulara değinmesi ve farklı türden eserler görmek isteyenlerin son derece memnun etmiştir.

Are You Human Too adlı dizinin konusu son derece ilgi çekicidir. Uzun yıllardır komada kalan oğlunun artık iyileşemeyeceğini düşünen anne (Kim Sung-Ryoung), aynı zamanda bir yapay zeka uzmanıdır. Çocuğunu yeniden görmek isteyen annenin çalışmaları, bu noktada yoğunlaşmış ve oğluna benzer bir robot tasarlamayı başarmıştır. Bu robot insani özelliklerin tamamını taşımakla birlikte son derece zeki ve bir CEO olabilecek kadar yeteneklidir.

Ünlü oyuncular Seo Kang-Joon, Kong Seung-Yeon ve Lee Jun-Hyuk ‘un başrolleri paylaştığı dizi Güney Kore’de önemli yapımlar arasına girmeyi başarmıştır. Nam Shin III isimli android bir robotun hayatını anlatan dizinin olay örgüsü ve karakter tasarımı da son derece iyi olmakla birlikte heyecan dolu senaryo izleyenleri diziye bağlamaktadır. Kısacası siz de Are You Human Too izle seçeneği ile keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Her bir bölümün ortalama 35 dakika civarlarında olduğu yapımın ilgi çekici konusu ve şaşırtıcı tasarımı ile başarılı olduğunu görülmektedir.

https://www.youtube.com/watch?v=K0vP5APLiBo

Güney Kore dizilerinden hoşlanan kişilerin ilgiyle takip ettikleri dizinin fantastik öğelerle çekici bir hale gelmesi de standart yapımların dışına çıkmasına yol açmış ve hikayeyi günlendirmiştir. Bu yüzden siz de diziyi takip edebilirsiniz. İyi seyirler.

IMDB 8,6