Alp Navruz’un Son Paylaşımı Olay Oldu! Dizideki İmajı Belli Olan Oyuncu Çok Beğenildi

Yaz sezonunun başlaması ile birlikte yaz dizileri merak konusu oldu. Yaz dizilerinden olacak olan Ada Masalı Star Tv’de yayınlanacak. Başarısı ile gündemden düşmeyen Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ı birlikte oynayacağı dizi çok sevileceğe benziyor. Romantik komedi olan dizi yaza damgasını vuracak.

Oyuncuların ekran karşısındaki uyumu da oldukça merak ediliyor. Ay Yapım imzası taşıyan ve bomba etkisi yaratacak olan dizide oynayacak oyuncular titizlikle seçiliyor.

Dizi Çekimleri Nerede Yapılacak?

 

Başrollerde Navruz ve Turan’ı olduğu Ada Masalı dizisi ekranlara giriş yapmadan ortaya çıkan sürpriz oyuncunun hayranlarını mutlu etti.

Beyti Engin’in de dizide olacağı Ada Masalı dizisi ekibinin öncelikler Menajerimi Ara dizisinde yer alacağı ortaya çıktı. Bu harika sürpriz sonrasında ise dizi ekranlarda izleyicisinin karşısına çıkacak.

Dizi çekimleri İzmir’de olacak. Bülent Çolak ve Nihan Büyüksaraç’ın da diziye dahil olacağı kesinleşen dizinin çok beğenileceği düşünülüyor. Yönetmenliğini Ali Bilgi’nin yaptığı dizinin senaryosu Yelda Eroğlu’na aittir.

Navruz’un Yeni İmajı Şok Etkisi Yarattı

 

Son olarak rol aldığı dizinin ekranlara veda etmesinin ardından yepyeni bir yaz dizisi ile ekranlara gelcek olan Navruz’un, yepyeni imaji hayranları tarafından oldukça sevildi.

Romantik komedi olan dizide oyuncunun nasıl bir oyunculuk sergileyeceği merak ediliyor. Saç ve sakallarını iyice uzatan oyuncu bu imajıyla bambaşka bir karaktere dönüştü.