Akıncı’da Dizisinde Flaş Gelişme! Dizi Final Yapmayacak! Başrollerden Bir Tanesi Ölüyor! İşte O İsim

Türkiye’nin ilk süper kahraman dizi olan ve 1 Ocak 2021 tarihinde ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Akıncı’nın final yapması beklenirken şok bir karar alındı. 20. bölümün yayınlanması ile dizinin yayın hayatını sonlandıracağı ifade ediliyordu. Ancak dizinin paylaşılan 20. Bölüm fragmanında ‘final’ ifadesi yerine ifadesi yerine ‘sezon finali’ ifadesi yer aldı.

Sezon final ifadesini gören dizinin sevenleri ise şaşkına döndü. Böylelikle yeni sezon döneminde de akıncının yayın hayatına devam edeceği anlaşıldı ve dizinin hayranları büyük sevinç yaşadı. İzleyicilerin en çok merak ettiği konuların başında ise reytingleri çok düşük olan dizinin bundan sonra yola nasıl devam edeceği.

Kafaları Karışık

Hayranları dizinin yayın hayatına devam edeceğine her ne kadar sevinmiş olsa da merak edilen bundan sonra dizinin nasıl bir yol haritası izleyeceği. Bu sorunun en net cevabı ise dizinin yeni dönemde yayın hayatına başladığı zaman verilebilecek. Ancak akıllara gelen ve en kuvvetli ihtimal ise Akıncı dizisinin yeni bir çerçevede ele alınarak izleyicinin tekrar beğenisine sunulacağı yönünde.

Dizinin En Önemli Karakterlerinden Bir Tanesi Artık Yok!

Akıncı dizisinin sevenleri dizinin final yerine sezon finaline gitmesine sevinse de diğer yandan dizinin en önemli karakterlerinden bir tanesinin yeni sezonda olmaması kafaları fena halde karıştırdı. Dizinin en önemli karakterlerinden bir tanesi olan ve oyuncu Tolga tekinin hayat verdiği, Tekin karakteri bu sezon içerisinde öldü. Böylelikle yeni sezonda yer almayacağı kesinleşen karakterin sevenleri Tekin karakterinin ölümüyle büyük şok yaşadı. Akıncı her ne kadar final yapmasa da tekin karakteri yeni sezonda yer almayacak. Şimdi akıllarda ki tek soru ise dizinin yoluna nasıl devam edeceği.

Hayranları Büyük Sevinç Yaşadı

Dizinin yeni sezonda da yayın hayatına devam edeceğini öğrenen hayranlar büyük sevinç yaşadı. Sosyal medyada sevinçlerini dile getiren dizinin sevenleri, dizinin yeni yayın hayatına başlayacağı günü iple çekiyor. En merak edilen şey ise Akıncı’nın nasıl bir değişim ile dizinin karşısına çıkacağı.