Akıllı Tavşan Momo

TRT Çocuk kanalının en sevilen dizileri arasında olan sevilen kahramanı Akıllı Tavşan Momo nereden izlenir.

Sevilen Çizgi film dizisi 2017 yılından beri seven hayranlarıyla buluşmaktadır. Kayıp eşyaları bulma konusunda ve dostlarının yardımına koşması ona olan ilgiyi daha çok arttırmaktadır. Çocukların becerilerini ve hayal dünyasını geliştiren Akıllı Tavşan Momo çizgi film dizisi TRT ÇOCUK Ekranlarında yayınlanmaktadır.

Ayrıca Akıllı Tavşan Mono sinema filmi yakında gösterime girmesi bekleniyor. Gösterime girdiği anda Sinema salonlarından izleyebilirsiniz.  Her hafta farklı şehirlerde etkinlikler düzenleyen etkinlik organizatörü Aşkın BAYUK Gittikleri her şehirde ciddi bir şekilde yoğun ilgi gördüklerini belirtmişlerdir.

Akıllı Tavşan Momo Müzikali

TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmi Orman Müzikali çocuklarla buluşuyor. İzlemek isteyenlerin Biletix sitesinden Gösterim tarihlerine ulaşabilir ve ayrıca Bilet satın alabilir.

Akıllı Tavşan Momo ve arkadaşlarının Şarkılı ormanda geçirdiği maceralara ortak olmak için Biletix’den tüm bilgilere erişebilirsiniz.

Tavsiye edilen içerikler

3 Yorum

  1. Çocuğum gerçekten çok beğeniyor bu çizgi filmi TRT ÇOCUK Ekranlarının vazgeçilmez dizisi beğenerek izliyorum.

  2. AKILLI TAVŞAN MOMO HARİKA HERKESE TAVSİYE EDERİM . ÇOCUKLARINIZA GÖNÜL RAHATLIYLA İZLETEBİLİRSİNİZ. GAYET GÜZEL ÇOCUKLARI EĞLENDİREBİLEN BİR ÇİZGİ FİLM İ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir