Adım Başı Kafe Hangi Platformda Yayınlanacak! Dizi Kadrosu Çok Konuşulacak! Tüm Detaylar Belli Oldu

Ekranlarda ki dizilerin yani sıra sürekli yeni çıkan dizilerle çok izlenen dijital platformlardaki diziler izleyici tarafından oldukça dikkat çekiyor.

Netflix’in başında yer aldığı platformlarda yepyeni diziler çıkarak izleyicileri oldukça mutlu ediyor. İzleyicilerin büyük beğeni ile takip ettiği diziler eğlenceli ve oldukça güzel kadrolardan oluşuyor.

Çekimlerine yeni başlanan Adım Başı Kafe  dizisi müthiş kadrosu ve eğlenceli hikayesi ile çok konuşulacak gibi duruyor. Hangi platformda yayınlanacağı belli olan dizi bomba etkisi yaratacağa benziyor. Sonunda netleşen habere göre dizi Exxen isimli dijital platformda yayınlanacak. Çekimlerin tamamlandığı dizi harika bir platformda hayranları ile buluşacak.

Dizinin Etkileyici Kadrosu

Dizi kadrosunda; Zeynep Çamcı, Emrah Kaman, Şenay Gürler gibi başarılı oyuncular rol alıyor. Acun Ilıcalı’ya ait olan Exxen platformu müthiş dizi ve programlarla yoluna hızla devam ediyor.  Ebru Aydemir ve Erdal Şahin’in hikayesi ile iddialı bir hikaye izleyiciyi bekliyor.

Emrah Kaman ve diğer oyuncuların son oynadıkları dizilerde gösterdiği performanslar çok konuşulmuştu. Adım Başı Cafe dizisinin beğenilip beğenilmeyeceği merak konusu oldu. Burak Serdar Şanal, Burak Satıbol ve Şenay Gürler’in de rol aldığı Exxen dizisi izleyicilerine büyük eğlence vaat ediyor. Exxen platformundaki başarılı diziler izleyiciyi oldukça mutlu ediyor.

Exxen’de Farklı Bir Proje İçin Geri Sayım Başladı

 

Artık dijital platformlar daha çok tercih ediliyor. Bu da izleyiciye ne izleyeceğini seçme hakkı tanıyor. Bi nedenle dijital platformlardaki dizi ve programlar oldukça arttı. Yeni bir yapım olan Adım Başı Kafe izleyiciye oldukça iyi gelecek gibi görünüyor.

Büyük bir heyecanla izleyici karşısına çıkmayı bekleyen dizi muhteşem hikayesi ile Exxen’de yakında izleyici ile buluşacak. Yepyeni bir dizi ve yepyeni yüzlerle izleyicinin gönlünü fethedecek.