Acun Ilıcalı’nın Sağ Kolu Canlı Yayında Öfkeden Deliye Döndü! O İsimleri Adeta Duman Etti! Neler Oluyor?

TV8 ekranlarının en sevilen yarışmalardan biri olan Survivor’da Acun Ilıcalı’nın sağ kolu canlı yayında çileden çıktı. Survivor yarışmasından dün elenen Survivor yarışmasından elenen Merve hakkında skandal açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı’nın sağ kolu dikkatleri üzerine çekti. Mavi takım için resti çeken isimler, çok sert eleştirilerde bulundu. Neler oldu neler…

Mavi Takım Hakkında Şok Sözler!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Acun Medya tarafından ekranlara gelen başarılı yapımda yer alan Hakan Hatipoğlu, Mert Öcal, Damla Can ve Melisa Emirbayer, dün akşam ekranlara gelen son bölüm hakkında skandal açıklamalara yer verdi. Özellikle Mavi takım ve Merve üzerinden yorumlar yapan Hakan Hatipoğlu ve Mert Öcal, seyircilerin şok olmasına neden oldu.

Kısa bir önce adada Aleyna Çalışkan’ın atışlarından dolayı Merve’nin “Karşıma Aleyna Çalışkan çıkacaksa ben çalışmıyorum” yorumunu yapması büyük bir şok yaşatmıştı. Konu hakkında konuşan Damla Can, “Ben Merve’ye yüklenilmesini istemiyorum” sözlerini dile getirdi. Hakan Hatipoğlu ise konu hakkında; “Bir kere iki takımda birbirlerine düşman gibi. İki takımda da skandal hatalar var” sözlerini dile getirdikten sonra Mavi takım için şok sözlerine yer verdi.

Acun’un Sağ Kolu Çileden Çıktı!

Hakan Hatipoğlu, Mavi takım için “Mavi takımda şöyle bir şey var: İğneleyici konuşma. Birine küfür edersin bu kadar kırılmaz ama iğneleyici bir bakış atarsın bir söz söylersin o insanı sinir eder. Mavi takım hep bunu yapıyor” sözlerini dile getirdi. Mert Öcal ise Mavi takım için “Mavi takım laf ebesi abi. Antipatik gözükmelerinin tek sebebi de bu. Karşı tarafı sürekli tiye alıyorlar. Bunu bazen etik dışı yapıyorlar. Kırmızı takımda bu yok” sözlerini dile getirdi.

Hakan Hatipoğlu Yorumladı!

Hakan Hatipoğlu Mavi takımda bulunan yarışmacılar için “Dora sataşmayı seviyor, Poyraz akıllı bir şekilde seviyor. Steven gizli bir şekilde yapıyor bunu. Merve kırmızılarda çiçek gibiydi ama mavi takıma geçince değişti. Tüm takım bunu yapıyor sonra itici durması farklı algılanıyor” yorumunu yaptı. Gündeme bomba gibi düşen bu sözler ise sosyal medyada çok konuşulmaya başlandı. Sizler Hakan Hatipoğlu ve Mert Öcal’ın sözleri hakkında neler düşünüyorsunuz?