Acun Ilıcalı’nın Ağzı Açık Kaldı! Aleyna Kalaycıoğlu Şimdi Köşeyi Döndü! Takımlar ve Ortalık Fena Karıştı! Neler Oldu Neler…

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve fenomen bir program haline gelen Survivor’da oldukça dikkat çeken olaylar yaşanıyor. Acun Ilıcalı ve ekibinin yönettiği programda zorlu yarışlar yer alıyor. Tansiyonun bir hayli yükseldiği programda Acun Ilıcalı’nın ağzı tam anlamıyla açık kaldı.

Aleyna Kalaycıoğlu ile ilgili yaşanan gelişmeler yarışmacı ile ilgili işte şimdi köşeyi döndü şeklinde gündem yaratacak manşete yol açtı. En sevilen programlar arasında yer alan ve büyük bir izleyici kitlesine hitap eden Survivor’da neler oldu neler diye merak edenler araştırma yapmaya devam ediyor. Bütün detayları yazımız içeriğinde inceleyebilirsiniz.

Survıvor’da Ortalık Karıştı!

 

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından biri olan Survivor’un son bölümü dün akşam saatlerinde izleyici ile buluştu. Heyecan ve endişe dolu sahnelerin yaşandığı Survivor yarışmasında ünlüler takımının yarışmacı sayılarının azalması sebebiyle takımlarda karışıklık yaşanmıştı. Bu nedenle yarışma ile ilgili son dakika bir karar alındı.

Alınan karar üzerine Acun Ilıcalı “Ünlüler takımından bir arkadaşımız elenirse takımları karıştıracağız” şeklinde açıklamada bulunmuştu.  Bu açıklama gerçekleştiği için yeni tolere edilen takımlar dün akşam düzenlenen acil konseyde açıklandı.

Yeni Takımlar Belirlendi

 

Acun Medya tarafından her sezon da yayınlanan ve en başarılı yarışma programları arasında yer alan Survivor her bölümde izleyicilerin heyecanını daha da arttırıyor. Gönüllüler ve Ünlüler takımı olarak iki gruba ayılan yarışmada Acun Ilıcalı takımları karıştırdı. Takımların karışmasıyla birlikte ise ortalıkta bir anda karıştı. Sevilen yarışmacıların karışması ve bir araya gelmesi ise yarışmanın en dikkat çekici konusunu oluşturdu.

Başarılı yarışmacı Aleyna Kalaycıoğlu için ise büyük ve önemli bir gelişme yaşandı. Survivor’da  neler oluyor diye merak edenler yarışmayı sıkı bir şekilde takip ediyor. Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı bile takımları açıklamadan hemen önce elindeki kağıdı inceleyerek Aaa, yok artık daha neler,  bu takım ne olmuş böyle ya şaşkınlık yaşıyorum dedi. Sonrasında, kırmızı takımda neler olmuş, ama  mavilerde ilginç yorumunu yaparak büyük bir şok yaşadı. Acun Ilıcalı, yeni takımları açıklayarak takımlara da şaşkınlık yaşattı.