Acun Ilıcalı’dan Müjde Geldi, Milyonlar Heyecana Kapıldı! Uzun Yıllar Sonra Sevindiren Müjde Geldi! Acun Ilıcalı…

Ünlü program sunucusu Acun Ilıcalı başarılı kariyeriyle milyonların dikkatini üzerinde toplamayı başarıyor. TV8 ve TV8,5 kanallarının sahibi olan zengin iş adamı Acun Ilıcalı daha sonrasında çıkardığı Exxen platformu ile ününe ün kattı. Geçtiğimiz gün verdiği müjde ile milyonların gönlünü feth etmeyi başardı. Uzun bir süredir ekranlara gelmesi beklenen fenomen dizinin başlayacağını ifade eden Acun Ilıcalı’ya destek mesajları çığ gibi büyüdü.

Acun Ilıcalı’dan Büyük Müjde!

Ülkemizde yayınladığı yarışma programlarıyla ekranların en sevilen yüzlerinden birisi olmayı başaran Acun Ilıcalı başarısına başarı katmaya devam ediyor. TV8 ekranlarında yer alan Survivor yarışma programının 40 gün sonrasında ekranlara veda edecek olması ve hemen ardına Masterchef yarışma programının başlayacak olması izleyicileri heyecanlandırıyor. Bu iki yarışma programının yanı sıra O Ses Türkiye gibi başarılı yarışma programı için de çalışmalar başlatılmıştı. Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabı üzerinden duyuru yapan Acun Ilıcalı milyonları heyecanlandıracak bir açıklamada bulundu. Son zamanlarda sürekli olarak farklı iddialara konuk olan dizinin yeniden ekranlarda yerini alacağını duyuran Acun Ilıcalı ise kısa sürede milyonlarca etkileşim almayı başardı.

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Acun Ilıcalı, imzasını atmış olduğu sayısız başarı üzerine ismini tüm dünyaya duyurmuştu. Kısa süre önce milyonların beklediği müjdeli haberi sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Birbirinden yetenekli isimlerin bir arada yer aldığı dizi için kısa bir süre sonra çalışmaları başlatacak olan Acun Ilıcalı, “Efsane geri dönüyor” notunu da düştü. Peki, hangi dizi yeniden seyircisiyle buluşacak?

Televizyon Tarihinin Efsanesi Geri Dönüyor!

Ülkemizin en başarılı iş adamı ve sunucusu olarak bilinen Acun Ilıcalı’dan müjde gecikmedi. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan isimlerin arasında yer almayı başaran Acun Ilıcalı paylaşmış olduğu açıklama ile tekrardan gündeme geldi. Milyonların uzun bir süre beklediği o dizi hakkında yaptığı açıklama heyecanı adeta ikiye katladı.Birbirinden yetenekli isimlerin bir arada yer aldığı dizi için kısa bir süre sonra çalışmaları başlatacak olan Acun Ilıcalı, “Efsane geri dönüyor” notunu da düştü. Peki, hangi dizi yeniden seyircisiyle buluşacak?

Acun’dan Müjde Geldi!

Acun Ilıcalı sosyal medya hesabı üzerinden; “Efsane geri dönüyor. ‘Leyla ile Mecnun’ yakında tam kadro EXXEN’de…” notunu düşerek bir paylaşım yaptı! Binlerce kişi ise Acun Ilıcalı’nın bu paylaşımına karşılık olarak; “O gemi bir gün geldi”, Kardeş Payı’da başlarsa tadından yenmez” yorumları arka arkaya geldi. Birçok kişi ise bu durumdan çok mutlu olduğunu dile getirerek; “Exxen’i şimdi satın alırım be” yorumlarını yaptılar. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz?