Acun Ilıcalı’dan Adaları Yerinden Oynatacak Hamle! Yarışmacıların Ayakları Yerden Kesildi! Paraya Para Demeyecekler!

TV8 ekranlarının en beğenilen yarışmalarından biri olan Survivor’da Acun Ilıcalı, Dominik’i sallayan hareketi resmen duyurdu. 9 şiddetinde depreme neden olan bu olayda ise yarışmacılar ve seyirciler havaya zıpladı. Acun Ilıcalı’nın duyurmuş olduğu paraya para denilemeyecek olan maddi ödül oyunu resmen zenginliğin nedeni olacak.

Acun’dan Skandal Karar!

Acun Medya tarafından ekranlara gelen başarılı yapımda finale sayılı bir süre kaldı. Çeyrek final haftasına girilecek olan yarışmada Acun Ilıcalı ise müjdeli haberi resmen dün akşam duyurdu. Ödül hakkında ise birçok iddia gündeme gelmeye başladı. Peki, neler oluyor?

Acun Ilıcalı dün akşam ekranlara gelen bölümde ise “Şimdi sizlere Survivor’un bitimine sayılı günler kala, artık bizden sürprizler bekleyin. Bunların hepsi sizlerin hiç ummadığı anda olacak. Bu hafta ise sizin kendi aranızda bir challenge düzenleyeceksiniz. Sayılarınız birbirinize bu kadar yakınken iki takımda yer alan isimler karşı karşıya gelecek” sözlerini dile getirdi.

Bu Saatten Sonra Herkes Tek!

Acun Ilıcalı, “Teke tek oyun oynayacaksınız. Kazandığında ise maddi bir ödül kazanacak” sözlerini dile getirdi. Ödülün ise ev, araba veya para olacağı düşünüldü. Geçtiğimiz yıllarda da birçok bu tarz oyun yapılmıştı. Ödülün maddi olduğunu duyan yarışmacılar ise derin bir nefes aldı ve çok heyecanlandıklarını dile getirdiler.

Kazanan Her İsim Ödüllendirilecek!

Acun Ilıcalı, “Sizlerin eşleşmesini ise bizler değil, sizlerde değil; seyircilerimiz bunu yapacak. Benim tahminlerime göre Batuhan ve Poyraz bir araya gelecek. Ayşe ve Aleyna Kalaycıoğlu bir araya gelecek gibi. Bunlar benim hislerim tabi ki. Ödülünüz maddi dediğim gibi. Kazanan her isim ödüle kavuşacak. Instagram hesabım üzerinden paylaştım eşleşmeleri. Kısa bir parkur olacak. İstenilen atış seçilecek. Eşit şekilde oynanacak” sözlerini dile getirdi. Batuhan ise “Benim rakibim seçsin bana hiç fark etmez” sözlerini dile getirdi. İsmail ise “Ben rakip seçmem abi, kim gelirse gelsin ben mücadelemi veririm” açıkladı. Sizler Acun Ilıcalı‘nın müjdesi hakkında neler düşünüyorsunuz?