Acun Ilıcalı’da Sabır Kalmadı, İfşalardan Bıktı Usandı! Yeni Bir Formata Geçildi, Survivor Değişiyor! Bundan Sonra Bir Değil İki Kişi…

TV8 Ekranlarının yükselen yıldızlarından biri olan Survivor’da dengeler değişiyor. İddialara göre çıkan ve ardı arkası kesilmeyen ifşalarda Acun Ilıcalı bıkıp usanınca Survivor’un tüm formatını değiştirme kararı aldı. Yaklaşık olarak birkaç hafta sonra uygulamaya geçecek olan Acun Ilıcalı, kimsenin aklına gelmeyecek değişikliği resmen yaptı. Artık yarışmadan bir değil tam olarak iki kişi…

Acun Ilıcalı’nın Sabrı Kalmadı!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi haline gelen Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Acun Medya tarafından ekranlara gelen ve her bölümünde seyircisine büyük bir heyecan yaşatan programın finaline ise 1 ay gibi bir süre kaldı. Artık köklü ve performansı sağlam oyuncuların kaldığı yarışmada son birkaç elemeden hemen sonra ise Acun Ilıcalı Survivor’un formatını değiştirecek. Bundan sonra ise yarışmalar, elemeler bu formata göre yapılacak.

Ekranların sevilen yarışma programında son zamanlarda ortaya çıkan iddialar sonucunda Acun Ilıcalı yeni bir karara vardı. Binlerce seyircisi bulunan Survivor yarışmasında final için geri sayım resmen başladı. Büyük final gecesinde Survivor yarışmasında son iki kişi kalacak ve halk tarafından Survivor şampiyonu seçilecek. İstanbul’da yapılması beklenen büyük finalin heyecanı ise yavaş yavaş takımlarda hissedilmeye başlandı. Bir sosyal medya hesabı ise skandal bir paylaşım yaparak tüm detayları ortaya döktü!

Yeni Formata Geçiliyor!

Sürekli hale gelmeye başlayan bu ifşalar ödül oyunlarını kimin kazanacağını, kimin eleneceğini hatta kimin SMS oylamasında birinci olacağını bile açıklar olmuştu. Instagram uygulamasından bir hesap; “Survivor’da hızlı elemeler dönemi! Son 10 yarışmacının kalmasıyla beraber Çeyrek Final etabına geçilen Survivor’da gelecek hafta itibariyle her sezon olduğu gibi hızlı elemelerin gerçekleşeceği dönem başlıyor…” sözlerini dile getirdi ve devamında şok sözlere yer verdi.

Artık Bir Değil İki Kişi Birden Gidecek!

Notuna “Önümüzdeki hafta ile birlikte yarışmada her sezon olduğu gibi bu dönemde haftalık 1 eleme yerine oynanacak ikişer Dokunulmazlık oyunları ile haftada 2 eleme gerçekleşecek. Yarışmanın finaline son 40 gün kalmışken herhangi bir takım iki kişiye düştüğünde ise oyunların artık takımsal olarak değil, bireysel oynanması bekleniyor” sözlerini de ekleyen hesap yeniliği resmen açıkladı. Artık Survivor yarışmasında her hafta adadan bir kişi değil iki kişi ayrılacak. Survivor tarihinin en uzun sezonu olarak bilinen 2021 yılı ise oldukça iyi geçti. Sizce yarışma tarihinin en uzun sezonunda şampiyon hangi isim olacak?