Acun Ilıcalı Kendi Eline Sıktı, Survivor Yarışmasını İfşa Etti! Takımlar Neye Göre Seçildi, Hepsini Açıkladı! Meğer İsmail ve Batuhan…

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Her hafta yayınlanan yeni bölümleriyle milyonları ekran başına toplamayı başaran yarışma programı yaşanan gelişmeler sonucunda heyecanı adeta ikiye katlıyor. Tansiyonun ve gerilimin sürekli olarak ön planda olduğu yarışma hakkındaki detaylar ise merak konusu oluyor. Dün itibariyle Survivor Panorama programına konuk olarak katılan Acun Ilıcalı ise konu hakkında tüm merak edilenlere ve sırlara cevap verdi.

Mavi ve Kırmızı Takımlar Neye Göre Seçildi?

TV8 ekranlarının en uzun soluklu yarışma programlarından birisi olan Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Milyonlarca seyircinin ve yarışmacıların dahi bilmediği Survivor hakkında bilinmeyenlere değinen Acun Ilıcalı bir anda tüm seyircilerin ilgi odağı olmayı başardı. Takımların neye göre seçildiğini de açıklayan Acun Ilıcalı İsmail ve Batuhan’ın neden aynı takımda olduklarını da dile getirdi. Ünlüler takımındaki ve Gönüllüler takımındaki sürecinde nasıl işlediğini dile getiren Acun Ilıcalı büyük bir şok etkisi yarattı.

Ekranların sevilen dizisi her yeni bölümde yapmış olduğu farklılıklarla milyonların dikkatini çekmeyi başarırken sosyal medyanın dilinden de düşmediği görülüyor. Binlerce izleyiciye sahip olan Survivor yarışmasında dengeler finale sayılı haftalar kala değişmeye başladı. Finale ismini yazdırmak isteyen isimlerin birbirlerine olan çıkışları kadar takımlarına olan çıkışları da ağızları açık bırakıyor. Peki, Mavi ve Kırmızı takım neye göre seçildi, İsmail ve Batuhan neden ayrılmadı?

İsmail ve Batuhan Neden Ayrılmadı?

Survivor yarışma programının hemen üzerine değerlendirme programı olarak bilinen Survivor Panaroma’da geçtiğimiz gün tüm sorular cevap buldu. Acun Ilıcalı konuk olarak katıldığı Panorama’da Mavi ve Kırmızı takımın, “Yakın arkadaşları bir araya getirmeyi amaçladık. Temel nedenimiz buydu. Takımlar birbirleriyle uyumlu olsun istedik” sözlerini dile getirince Hakan Hatipoğlu ise “İsmail ve Batuhan neden ayrılmadı?” sorusunu yöneltti. Bunun üzerine Acun Ilıcalı ise skandal bir açıklama yaptı. Peki, Acun Ilıcalı ne dedi?

Batuhan ve İsmail Hakkında Çarpıcı Açıklama!

Acun Ilıcalı İsmail ve Batuhan’ın ayrılmama sebebini ise “Batuhan ve İsmail iyi anlaşıyorlar” sözleriyle açıkladı. Gönüllüler takımının 5 farklı aşamada yarışmaya alındığını da belirten Ilıcalı, Ünlüler için durumun böyle olmadığını ise “Ünlüler takımı, Gönüllüler takımından daha farklı oluyor. Bunun temel sebebi bizden kaynaklı. Gerek biz çağırıyoruz gerekse de bizim ekibimin çok yakından tanıdığı kişiler oluyor” ifadesiyle açıkladı. Acun Ilıcalı’nın bu sözleri ise kısa sürede sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Sizler Survivor yarışmasında Mavi takımı mı tutuyorsunuz yoksa Kırmızı takımı mı? Düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız!