Can Yaman Birinci Oldu Sosyal Medya Yıkıldı

Can Yaman’ın İtalya’da bir fenomen olduğu ekranlarda anlaşılıyor. İnanılmaz bir hayran kitlesine sahip. Reytingler müthişti ve İtalyan ekranlarının yüzde 24’ü için gerçekten büyük bir rakam. Ünlü oyuncu Can Yaman şu sıralar İtalya’daki yeni dizisi için hazırlanıyor. Dizisinin İtalyan televizyonlarında yayınlanmasının ardından oyuncu ülkede büyük bir hayran kitlesi oluşturdu ve bir süre ikinci memleketi gibi ülkeye yerleşti.

Can Yaman’ın İlgi Alanları

İtalya’da kalmaya devam eden oyuncu makarna reklamında oynadıktan sonra ata binme, kılıç sürme, dövüş sporları ile ilgileniyor ve dizisine zindeliğini sağlıyor. Bu arada İtalyan spiker Diletta Leotta ile mutlu bir ilişkisi olan Can Yaman, İnstagram’ın sık sık paylaşarak Türkiye’deki hayranlarını selamlıyor.

Can Yaman’ın Popülerliği

Can Yaman, geçtiğimiz günlerde Hollanda’nın Rotterdam kentinde düzenlenen 65. Eurovision Şarkı Yarışması’nı kazanan İtalyan grubun fotoğrafını yayınladı. Can Yaman, yarışmayı aynı anda izlediğini gösteren fotoğrafı ile kazanan grubu tebrik etti. Oyuncu, yarışmayı kazandığında İtalyan rock grubu Maneskin’in görüntülerinin bulunduğu “Tebrikler” notunu düşürdü.