2019 Dizi Sezonu Ne Zaman Başlayacak

Akşam saatlerinde evde vakit geçirmeyi seven aile ve bireylerin 1990’lı yıllardan sonra en büyük aktivitelerinden bir tanesi de televizyon başında dizi izleyerek vakit geçirmektir. Özellikle belirli bir yaş grubu bu aktiviteden çok zevk alır. İşte bu televizyonlardaki dizilerde bilindiği üzere yaz dönemlerinde sezon finalleri yapılır ve dizi sever kişiler tarafından da dört gözle dizilerin yeni sezonları beklenir. Aynı durum şu anda da var ve çoğu dizinin takipçileri tarafından 2019 dizi sezonu ne zaman başlayacak acaba diye merak ediliyor. Aslında bu tarih her sene aynı dönemlere dayanıyor ve denk geliyor. 2019 dizi sezonu da yine kanal ve dizi ismi bazında birkaç gün değişkenlik gösterse de Eylül ayının ortaları ve sonlarına doğru başlayacaktır. Bugüne kadar sezon finalinden sonra yeni sezonlar genelde bu ay itibari ile başlangıç göstermiştir.

2019 Kanal D Dizileri

Belirli başlı kanallar tabi ki daha çok takip ediliyor ve izlenmeye devam ediliyor. 2019 Kanal D dizileri de işte bu en çok takip edilen dizi seçenekleri arasında yer alıyor. Bu dizilere bakıldığında Afili Aşk, Zalim İstanbul, Arka Sokaklar, Çocuklar Duymasın, Yaralı Kuşlar dizileri ile karşılaşılabiliyor. Leke ise sezon finali yapacaktır. Tabi ki bunun haricinde ekstra olarak yayınlanan canlı yarışma programları ya da bazı dizilerin eski bölümleri de yine 2019-2020 sezonunda Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecektir.

2019 ATV Dizileri

Popülerlik açısından yine ön planda olan ve milyonlarca kişi tarafından takip edilen ATV dizileri de yeni sezonda yine hayranlarının beğenisini kazanacak gibi görünüyor. 2019 ATV dizileri eğer inceleme altına alınacak olunursa Pazartesi günlerinin vazgeçilmez dizi olarak Canevim dizisinden söz edilebilir. Salı günü Kimse Bilmez ile güzel bir dizi keyfi devam etmektedir. Çarşamba günlerinin rekortmen dizisi ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisidir. Oktay Kaynarca’nın başrol oynadığı bu dizi sezonlarında rekor kırarak en çok izlenen diziler arasında yer almaktadır. Bunun haricinde Sen Anlat Karadeniz, Bir Zamanlar Çukurova dizileri de ATV’nin önemli dizileri arasında yer almaktadır.

2019 Star TV Dizileri

2019 STAR TV dizileri de oldukça çarpıcı kadroları ile izlenmektedir. 2017 tarihinde yayına girmiş olan Söz dizisi ile perdeyi aralamak mümkündür. Bunun haricinde Kardeş Çocukları ve henüz daha yeni yayına girmiş olan Kuzgun dizisi de en çok izlenen ve yeni sezonda gözde olan diziler arasında yer almaktadır.