Let’s Eat – Kore Dizisi – 2013

Toplam üç sezondan oluşan ve her sezonu heyecanla takip edilen Lets’ Eat, Güney Kore yapımı bir mini dizidir. İlk sezonunda toplam 14 bölümü bulunan dizinin oyuncu kadrosu da yıldızlardan oluşmaktadır. Lee Soo-Kyung ve Yoon Du-Jun ‘un başrollerini paylaştığı dizi aslında 30’lu yaşlarda bir gurmenin üniversite arkadaşı ile tekrardan bir araya gelmesini ve aralarında alevlenen aşkı irdelemektedir. Üçüncü sezon sonunda final yapan ve Güney Kore dışında da ününü duyuran dizinin önemli bir izleyici kitlesi bulunmaktadır.

İlk sezonu 2013, ikinci sezonu 2015 ve son sezonu 2018 yılında çekilen diziye ayrıca Güney Kore’nin en ünlü oyuncuları eşlik etmektedir. Toplamda her bir bölümü 35 dakika süren dizide yapım ekibinin başarısı ve oyuncuların yeteneği göz önüne çıkmaktadır. Özellikle romantik komedi türünde dizi izlemek isteyenler için harika bir yapım olan Let’s Eat, farklı olayları da içinde barındıran diziler arasına girmeyi başarmıştır.

30’lu yaşlarında bir kadın ile bir erkeğin yollarını kesiştiren dizinin tipik romantik komedi dizilerinden büyük farkı bulunmaktadır. Bilhassa cinayet konusuna değinilmesi ve tesadüf olaylarına yer verilmesi Let’s Eat’ın hikayesini güçlendirmektedir. Siz de Güney Kore dizilerini takip ediyor ve kendinize romantik komedi türünde bir dizi seçmek istiyorsanız Let’s Eat ‘a göz atabilirsiniz.

Koo Dae-Young ile Baek Soo-Ji arasında geçen ilginç olayları konu eden dizi, sadece Güney Kore’de değil, aynı zamanda Türkiye gibi ülkelerde de iyi bir hayran kitlesi elde etmiştir. Genellikle kısa olması ve sürükleyici olay örgüsü nedeniyle eleştirmenlerden yüksek not alan diziyi izleyebilir, keyifli dakikalar yaşayarak vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Let’s Eat izle seçeneğini kullanarak bu platformdan diziyi takip edebileceğinizi söylüyor, keyifli seyirler diliyoruz.

IMDB 7,8

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir